Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdemes akkor is terhességi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes akkor is terhességi tesztet csinálni fogamzásgátló szedésekor, ha megjött?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk még gyereket. Úgy gondoltam, hogy jobb félni, mint megijedni, és kb. havonta-kéthavonta nem nagy összeg az a pár száz forint, hogy biztosra menjünk. Vagy ha megjött, akkor már biztos, hogy nem vagyok terhes? Öt hónapja szedek fogamzásgátlót.
2016. febr. 22. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet, csak minek?

Én is évekig szedtem fog. gátlót, de soha nem csináltam tesztet.

Szerintem ha megjön a vérzésed, akkor nem tartom valószínűnek, hogy terhes vagy.

2016. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pedig a vérzés nem zárja ki a terhességet...
2016. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha megjött, akkor szinte biztos, hogy nem vagy terhes. Abban az esetben lehet vérzés terhesség alatt, ha esetleg méhen kívüli terhességed van (ezt a teszt ugyanúgy kimutatja), illetve ha túlsúlyos vagy és/vagy nagyon rendszertelen a vérzésed. Egészséges testsúllyal és rendszeres menstruációval szinte kizárt, hogy terhesség alatt is vérezz (kivéve, ha esetleg mondjuk a magzattal van valami gond).

Szóval ha paranoiás vagy, épp csinálhatsz tesztet de szerintem fölösleges. Ha téged megnyugtat, akkor viszont nyugodtan.

2016. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha normál mennyiségű, vér (a gyógyszer lecsökkenti amúgy), nem csak barna maszatolás és nem hagytál ki szemet, nem volt hányás-hasmenés akkor szinte kizárt.


Csinálhatsz amúgy, ha ez téged megnyugtat.

Én 8 éve szedem, egyszer se csináltam tesztet.

2016. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!