Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta után 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta után 1 héttel egy kisebb pecsételő vérzésem (barna) van. Csináltam terhességi tesztet is ami negatív volt. Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2016. nov. 28. 20:47
 1/2 Senki Alfonz ***** válasza:

Igen/nem/talán ....

Sajna nincs nögyögy diplomám, de igy még akk se tudnék semmit mondani ha lennne .

Valszinüleg nem vagy az , reggelig ne rágd tövig a körmeidet , de én azt ajánlanám hogy irány a nögyógyid a biztonság kedvéért, ártani biztos ne árt

2016. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg a gyogyszer miatt verzel. Baratnomnek megjott egy hettel utana.

Egyebkent hiaba teszteltel. Majd egy het mulva ismeteld. Mert meg be sem agyazodott,ha terhes is vagy. Az aktus utan minimum 10nap amire a teszt esetleg pozitiv lehet de inkabb 14 nap.( Nekem csak a peteeres utani 15.nap lett extra halvany pozitiv).De Te mindent megtettel,felelossegteljesen viselkedtel vettel be gyogyszert.Valoszinileg hatni is fog! Zavard a golyat hozzam;) Szurkolok ,hogy ne legyen gond.

2016. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!