Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok terhes?

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Elméletileg nem szabadna, de mégis kicsit megijedtem.


Egy hónapja szedek fogamzásgátlót, az első hónapban meg is jött normálisan, meg volt egy kis vérzés a közti napokban, de azután szépen elmúlt.

Viszont most aktus után vagyok 10 nappal, és találtam egy nagy csepp barnás színű vért a wc-papíron...


Ez ugye nem a beágyazódás jele? Lehet, hogy még mindig nem állt be a gyógyszer rendesen?


2017. márc. 21. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megijedtél és ezért összefüggéseket vélsz felfedezni ott, ahol nincs semmi. Nincs ilyen, hogy egy vérpötty a beágyazódást jelezné, semmi értelme.

Ugye mindenki első dolga, hogy elolvassa a betegtájékoztatót ha gyógyszert kezd szedni, mert ugye intelligens emberekként nem szedünk be mindenféle hormont tájékozódás nélkül. Ugye. Ott le van írva, hogy hány nap után véd a szer, általában 7 nap.

Tájékozódj, hiszen minden információ a rendelkezésedre áll, és akkor nem fogsz megijedni ha nincs is mitől.

2017. márc. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Hogy állapotos vagy-e, azt nem tudom, dehogy "az első hónapban meg is jött normálisan", az nem igaz. Gyógyszer mellett megvonásos vérzésed van, nem menstruálsz.
2017. márc. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem félidőben görcseim voltak, a megvonásos vérzésem meg sem jött a gyógyszertől. De egy csomó mellékhatása volt. Szerintem a gyógyszer okozza nálad is.
2017. márc. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez nem terhesség. Csak simán maszatolsz, mivel még teljesen nem szokott hozzá a szervezeted. Az első három hónapban ez normális.
2017. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!