Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Számíthatok arra, hogy ma...

Számíthatok arra, hogy ma kiderül, hogy terhes vagyok? 17/L

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek fél éve. Januárban kb 1 héten keresztül összerágtam/elszopogattam a fogamzásgálót, mert nem tudtam nyelni.. Na február elején rendszeres rosszulléteim voltak, a megvonásos vérzésem előtt ilyen lett a tesztem száradás után [link] majd megjött. Na a mostani "ciklusomból" még 3 szem tabim van hátra. A melleim most valahogy kétszeresére duzzadtak, már 1 hete zabálok és ez másoknak is feltűnt..Plusz a napokba lett valami hüvelyfertőzés szerűm szóval ma írány a doki..
2017. márc. 20. 12:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy rendszeres nemi életet élek a barátommal.
2017. márc. 20. 12:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Ilyenkor még csak a hcg látványos. Csinálnod kellene egy tesztet, az orvosnak is hasznos.
2017. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az elöző teszt 1 hónapos( a teszt már nincs meg csak a kép)
2017. márc. 20. 12:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem, ma csinálj egyet, doki előtt!
2017. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már látnia kell a dokinak ha terhes vagy főleg, hogy 1 hónapja volta halvány pozitív teszted.
2017. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De azóta már volt vérzése. Valamilyen. Én biztos rászánnék 600 Ft-ot. Na mindegy. :-) majd mesélj, kérdező!
2017. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Ezután a teszt után nem csináltál többet?

Ez halvány pozi volt.

2017. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem ez a teszt full negatív. És semmit nem látok rajta, még halványan sem. Amúgy kérdező, mit értesz "száradás utánon"? Csak mert 5 percen túl a tesztek már nem értékelhetők. Rájuk van írva, hány perc után kell leolvasni őket, később már nem értékelhetőek.

Sajnos tabi mellett nem jelent semmit, ha megjön, viszont az baromira nem lenne jó, ha egy esetleges terhesség mellet még egy hónapig etted a tablettát...

Viszont akár csinálsz tesztet, akár nem, ennyi idő elteltével a nőgyógyász egyértelműen meg tudja mondani, terhes vagy-e vagy sem.


Miért nem tudtad lenyelni a tablettát?

2017. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos? Oszd meg velünk is :)
2017. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, minden rendben.:) panaszaimra kaptam gyógyszert.
2017. márc. 21. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!