Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap volt pozitiv az ovu...

Ha tegnap volt pozitiv az ovu tesztem akkor mikor legyünk együtt ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A tegnapi lett volna tokeletes ha tenyleg tegnap volt ovud akk ma tuszorepedesed, igy estére nem is hiszem h még életképes a pete. :/12-16 orat elnek. Nagy ritka a 20-24óra.:/
2017. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Elvileg az első negatív napon "kell" együtt lenni. Amíg ovu teszteltem volt, hogy 3-4 napig is pozitív volt. Párszor követve volt mellette uh-val is és szinte sosem egyezett a doki szerinti tüszőrepedés és az ovu teszt. Úgyhogy nem hiszek benne, de nektek hozzon szerencsét :)
2017. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pozi napon kellene.... mivel masnap lesz a repedes es kell ido a spermiumoknak mire elérik a petesejtet, ami mellesleg legtobb esetben hajnaltól délutánig életképes. Ezert mondjak h a tokeletes nap a babához a pozitiv lh teszt napja, mivel a spermiumok akkor hajnalban mar ott várakoznak!:-)
2017. márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor jó, mert aznap este együtt voltunk amikor pozitiv volt :) De van ahol azt olvastam hogy másnap kell ugyhogy már nem értem :D
2017. márc. 23. 08:23
 5/5 anonim ***** válasza:
a helyes válasz az,hogy a pozitív napon és másnap az első negatív napon kell együtt lenni. de ha a pozi napon együtt voltatok akkor az jó,hajrá :)
2017. márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!