Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 17-én feküdtem le a...

Február 17-én feküdtem le a volt barátommal utoljára. Február 19-én menstruáltam. Most, március 19-én kellett volna ismét menstruálnom, de már késik 4 napja. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 19:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az hogy a szex után két nappal menstruáltam nem jelent semmit? Valami biztatót, hogy nem lehetek terhes? :)
2017. márc. 23. 20:17
 12/19 anonim ***** válasza:
42%

Megérdemled,ha az leszel. Mindenesetre nem értem miért sírsz,ha azt mondtad,hogy vállalod a felelősséget?!

Remélem a gyereknek több esze lesz majd,mint neked most!

2017. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Nincs semmi bíztató, így nem is foglak bíztatni, hogy nem lehetsz terhes.

Mindegy, hogy mikor menstruáltál, menzesz közben is teherbe lehet esni. Ha nem védekeztetek és késik, akkor elég nagy esély van arra, hogy terhes vagy.

Csinálj egy tesztet és kiderül.

2017. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem meg nem vagy. Azért elég ritka az ilyen kései peteérés, és hogy pont jó vastagságú méhfalat találjon a beágyazódáshoz. Tudom hogy előfordul...de akkor is.

Viszont az biztos hogy csinálj holnap tesztet, ennyi idő után délután is ki kell mutatnia, és írd meg. Bocsi de kíváncsi vagyok...és drukkolok hogy az legyen ami neked a legjobb

2017. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%

Akkor én válaszolok neked normálisan. Igen, sajnos van esély a terhességre. Kicsi ugyan, de ha peched van, te leszel a kevés kivétel egyike.

Ha volt spontán peteérésed 17-én, akkor az 10 nap múlva ágyazódott be, addigra pedig lezajlott a menstruációd.


Cserélbe viszont nekem is lenne egy kérdésem (igazából több is), ha már ez az oldal arra való, hogy kérdéseket tegyünk fel: ennyi idő után miért nem csinálsz terhességi tesztet, már kimutatná, és akkor tudnád?


A másik kérdésem az lenne, hogy miért dönt a védekezés nélküli szex mellett két olyan ember, aki nem együtt képzeli el a jövőt? Bár már leírtad, hogy ehhez semmi közünk. Csak számomra ez valamiért felfoghatatlan, de nyilván ez az én hibám.

2017. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
unokatesómék épp így hozták össze a kislányukat: szex, menstruáció, a következő már elmaradt, és az uh-n kiderült, hogy nem középidőben fogant, hanem mensi előtt
2017. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem.Miért nem lehet normálisan válaszolni?????????Kérdező csinálj tesztet,többet tudsz meg mit itt bárkitől.😳😊
2017. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
15%

Valoszinu,hogy terhes vagy. Gyorsan keritsd elo az "apukat",ha nem akarsz maj egyedul gyereket nevelni,vagy inkabb abortuszra menni.:DDD

A masik meg,csinalj egy teszte,minel elobb ha lehet,es akkor kiderul hogy tenyleg gratulalhatunk"-e.:D

2017. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2017. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!