Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hova érdemes elmenni körülnézn...

Hova érdemes elmenni körülnézni babakocsi ügyben?

Figyelt kérdés
Babaverda milyen? Olyan helyet keresek ahol nagy a választék középkategóriás babakocsikból.
2017. márc. 17. 20:01
 1/6 babyboom567 ***** válasza:
Nemtudom merre laksz,mi touragoo-t vettünk a brendonban,icipicit nehezebb mint kellene,de szeretem.Viszont így utólag jöttem rá,hogy felfújhatós, gumis ,kerekü kocsit kellett volna venni,ennek ilyen nagy müanyag kerekei vannak és a futófelületet a kis kavicsok egyebek szétszúrkálták,elég csúnya:( pedig még nem használjuk 3 hónapja sem.
2017. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pest megye, így jöhet Bp és a környező települések is. :)
2017. márc. 17. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Ázsia center melletti épületben van egy hatalmas bababolt, minden van, jó áron.
2017. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Elefáni bababoltba is érdemes elmenni, nagyon sok babakocsi van kiállítva. Legalább is a budaörsi üzletükben elég sok, a pestiekben nem tudom mennyire nagy a választék.
2017. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a Bergonban vettünk annak idején egy Colettot (ez van az Ázsia Center mellett). Kifogástalan volt a kiszolgálás, volt egy csomó fajta kocsi, meg minden. Az Elefáni is jó, mi a budaörsi üzletben voltunk csak, itt gyerekülést vettünk, de itt is sok minden van. Egyébkén a Brendonban is érdemes körülnézni, illetve régebben volt outlet, ahol egy-egy darab kocsi volt, drágábbak is tök akciós áron.
2017. márc. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Brendon-Váci út, Mamas and Papas-Mammut, Szépvölgyi út, Bababoo( Ipar utca)- ha 'drágább' kategóriájú babakocsik is szóba jöhetnek.

Sőt a Kikában is vannak jó babakocsik én ott ABC Cobra, Mamba típust láttam meg olcsóbbakat és masszívakat is leárazva!

2017. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!