Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Székesfehérváron keresek...

Székesfehérváron keresek dokit aki sperma vizsgálatot végez, ár és elérhetőség is érdekelne?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 20:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Mi 9 évvel ezelőtt elkezdtük a vizsgálatokat de nem voltunk elég elszántak és abbahagytuk.Most újra kezdjük,páromnál akkor minden rendben volt,remélem most is jó lesz az eredmény.Nálam van a baj csak nem tudom mi.Minden reggel mérem a hőm,a múlt havi nagyon jó volt a doki szerint is ,kíváncsi vagyok az e havira mit mond mert nem nagyon akar felmenni a hőm.Ha értesz hozzá megnézhetnéd hogy szerinted ez jó-e? [link]

Ez a múlt havi: [link]

Előre is köszi!

2010. máj. 13. 21:30
 12/20 anonim ***** válasza:
Szia!Én a másik válaszoló vagyok.Mi tavaly voltunk örömmel hallom h megint van a kórházban.A hormoneredményeim jók úgyh gondolkodunk h megint elmegyünk a kórházba ezúttal egy vizsgálatra a párommal.Természetesen mi is babára várnuk kb 2 éve.Az orvosom most átjárhatóságit akar csinálni.Kicsit félek tőle...
2010. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak üzenem, hogy az átjárhatóságitól nem kell félni, nekem mostanában csinálták, igaz hánytam utána rendesen, de megérte, mert legalább ez kiderült, hogy átjárható vagyok, tehát ezen már nem agyalunk tovább :-)
2010. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Ti mennyi idősek vagytok?

És ha megkérdezhetem melyik nődokihoz jártok?

2010. máj. 16. 18:50
 15/20 anonim ***** válasza:
én 29 vagyok, 1,5 éve próbálkozunk, minden vizsgálaton túl vagyunk. És az Auth dokira váltottam, mert előtte másnál voltam, és nagyon nem volt jó. Ő legalább ember számba vesz.
2010. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Második válaszoló vagyok.Köszönöm a választ.Miért hánytál átjárhatósági után?:S Én 32 leszek és több mint 2 éve vagyunk rajta.Dr.Heczelhez járok eddig nagyon meg vagyok elégedve vele egy tüneményes pasi.Remélem érti is a dolgát.Veletek mizujs azóta?
2010. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Én 32 múltam,párom 35.Ha minden igaz jövő héten,vagy már a hét végén megjön a nemvárt és megyek a laborba a 3. napon hormonvizsgálatra.Félek ha már pénteken megjön akkor az ünnep miatt csak kedden tudok menni az pedig az 5.nap lesz.Szerintetek ez baj,vagy jó lesz akkor is?

Amúgy én Dr.Bata Barnabáshoz járok.

Nálatok találtak már valami konkrét okot,hogy miért nincs még babátok?

2010. máj. 19. 19:51
 18/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én a második válaszoló vagyok még mindig:) Dr.Heczelhez járok mint már írtam.Most lett kész a 3. és 21 napi hormonok állítólag jók.Párom eredménye tavaly jó lett.Eddig nem tudjuk i lehet a gond:S Lehet h nem vagyok átjárható??Másra már nem tudok gondolni...annyira rossz ez a bizonytalanság.
2010. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Hát igen, ez az átjárhatóság még jó kérdés lehet, érdemes megcsináltatni. Nem értem, hogy akik egyébként tök egészségesek (hormonok, apánál sperma)szóval minden oké, miért van, hogy több évig sem jön a baba. Mi is 1,5 éve próbálkozunk, oké nálam volt pici hormonprobléma (prolaktin picit emelkedett) de clostival, tüszőrepesztéssel sem jött a baba. Lehet azért mert tényleg annyira akarjuk? De ez olyan hülyeség.Aki babát szeretne, az hogy nem tud arra gondolni?

Lehet az egész csak hozzáállás kérdése....nem tudom, próbáljunk pozitívak lenni.Hamarosan én is nekiugrok egy újabb closti kúrának, meglátjuk mi sül ki belőle.

2010. máj. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Igen,nehéz nem rágörcsölni a dologra mikor már évek óta várjuk a babát.Mi egy pár évig nem igazán foglalkoztunk a témával,úgy se jött össze,most pár hónapja meg teljesen rágörcsöltem.Most annyira,hogy terhességi tüneteket produkálok.Most kellene megjönnie,de kb. egy hete állandóan szurkál a hasam,sűrűbben kell pisilni,a reggeli hőm még mindíg fent van,ég a gyomrom és émelygek is sokszor.Biztos megint nagyot csalódok ha megjön,remélem a doki majd kideríti a leletek alapján hogy mi lehet a baj.Kitartás!
2010. máj. 21. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!