Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dávid terhességi tesztet...

Dávid terhességi tesztet használt már valaki? Aminek lila színű a csomagolása. Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2017. márc. 25. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Minden terhességi teszt ugyanazt tudja, megmondja terhes vagy-e. Rájuk van írva, hogy mekkora hcg értéktől mutatja ki a terhességet. Ennyi a különbség bennük, meg a csomagolás, ár. De mindegyik működik, mert különben nem forgalmazhatnák. Ugyanez a helyzet óvszerekkel is. Csak a márka/kényelem más.
2017. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nem az én kérdésemre adott választ. Nyilván ezzel tisztában vagyok, azért nem is ezt kérdeztem.

Tapasztalatokat még mindig várok, köszönöm

2017. márc. 25. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Milyen tapasztalatot vársz? Miben különbözik ez a teszt? Neten nem is találok ilyet. Ez valami speciális cucc?
2017. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

"A terhességi teszttel az esedékes menstruáció előtt is kimutatható a terhesség, a fogantatást követő kb a 10 naptól."

Érzékenység: 15 mIU/ml

2017. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerem, sajnos nem tudok segíteni. Szerintem a kérdező olyanokra kíváncsi, hogy hajlamos-e száradási csíkokra vagy mennyire érzékeny.
2017. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. En hasznàltam

Amikor az összes többi teszt már viritott annyira pozitiv volt ez alig de tenyleg alig volt láhato.....kb 50 es erősségű....6 jetesen mutatta elöször. Ciszont az lh trsztje nagyon szuper!!!!!

2017. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Egy próbát szerintem megér:)
2017. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!