Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a teendő ilyenkor? Terhes...

Mi a teendő ilyenkor? Terhes lennék?

Figyelt kérdés
A párommal nem védekeztünk, és életem legnagyobb hibája volt. Az együttlét után 2 nappal megjött a menstruációm, viszont a következő várt vérzés már 4 napja késik. Az előző vérzés első napjától számítottan a 35. napnál tartok. Utánakerestem a dolgoknak, de a konkrét dologra, amire kíváncsi voltam, nem kaptam választ. Csak felvetődött bennem a gondolat, hogy esetleg kiürülhetett-e minden az utóbbi menstruáció alkalmával. Mennyi esélye van így a teherbe esésnek? Holnap veszek tesztet, és rettegek az eredménytől, mivel még tanulok, és a legkevésbé sem hiányzik, hogy teherbe essek, és az édesanyám is hatalmasat csalódna bennem, hogy ilyen butaságot csináltam.

2017. márc. 26. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos lehetséges a terhesség, ha épp volt peteérésed. A beágyazódás 10 nap múlva történik, adddigra elmúlt a menstruációd.


Ilyenkor kicsi az esély a terhességre, de sajnos nem nulla. Csinálj tesztet.

2017. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is mensi előtt kb 3,4 nappal voltunk együtt a párommal,akkor meg is jött a bajom viszont a következő nem,most pedig 14hetes terhes vagyok,viszont mi szerettük volna nagyon ezt a babát.
2017. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet rá esély,viszont reggeli vizeletből csinálj tesztet,viszont ha terhes vagy délutániból is ki kéne hogy mutassa. szurkolok,majd írd meg mi volt az eredmény.
2017. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A hugomek pont igy hoztak ossze egy gyereker. Az "apuka"szerette volna,hugom nem. En kisergettem orvoshoz,tanacsadoba ,meg abortuszra is,mivel o ugy dontott nem.lesz babazas. Egyedul dontott,azota szakitottak.
2017. márc. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2017. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sajnos lehetsz terhes, de viszonylag minimális az esély.

mit mond a teszt?

2017. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Negatívat mutatott a teszt! A biztonság kedvéért később megismétlem, mert továbbra is aggaszt, hogy egy hete késik a menstruációm.
2017. márc. 29. 22:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy hetes keses utan,mar biztosat kell hogy mutasson. Ha negativ lett,akkor nem vagy terhes. Mas miatt kesik. Menj orvoshoz. De hogy megnyugodj,ismeteld meg a tesztet hetvegen,vagy akar holnap is,de jobb a hetvege.
2017. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!