Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az excapelle tabletta bevétel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az excapelle tabletta bevétel után mennyi ideig van befolyással a menstruációra? Vagy a késésnek nem a tabletta az oka?

Figyelt kérdés
A kérdésem oka,hogy 3hónapja bevettem a tablettát. Akkor 2hét alatt 3szor volt pecsételő vérzésem. Júniusban megjött normál időben(14.-én 5napos vérzéssel), júliusban (11.én 7napos vérzéssel). Most viszont még nem jött meg,érzek kisebb alhasi "fájdalmat". És a mellem érzékenyebb.(úgy mint amikor megakar jönni). Lefeküdtem a barátommal az utolsó menstruációm óta 4szer. De óvszerrel védekeztünk,és nem volt sem lyukas,sem szakadt. S a négy alkalom közül 2szer nem élvezett el. A 3. alkalomnál nem szex alatt. 4.nél (ami tegnap volt) elélvezett,de az óvszerbe,és abban a pillanatban kivette. És azzal a gumival sem volt probléma.
2011. aug. 15. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég sokáig hatással lehet a ciklusra sajnos. Hallottam már olya is, hogy vkinek egy év volt, mire helyreállt az eredeti ciklusa.

Bár nem valószínű a terhesség, ha azóta kétszer megjött, szerintem azért a biztonság kedvéért cisnálj egy tesztet. Ha negatív, akkor pedig legyél türelmes.

2011. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NE aggódj, valószínűleg csak a tabletta az oka, eléggé összekuszálhatta nálad a dolgokat:S Vagy lehet, hogy valami más is közrejátszik. Nem voltál mostanság beteg, nem fáztál fel?
2011. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szombaton kint sátraztam a barátaimmal... :S esetleg akkor felfázhattam,beteg nem voltam,csak allergiás...
2011. aug. 18. 09:52
 4/4 anonim válasza:
En mult héten vettem be a tablettát. Megjott a mensim majdnem 2 héttel a szokásosnál. De csak olyan barnas, nem olyan mint lenni szokott. Ez a tabletta végett van? Nem szakadt el a gumi, de kifolyt belole a cucc. Nem voltunk benne biztosak h belem is kerult, de azert bevettem egy ilyen tablettát.
2012. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!