Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tabletta 7 napos szünete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tabletta 7 napos szünete után lehet változtatni a tabletta bevétel időpontját 1 órával eltolódva?

Figyelt kérdés
eddig 8 órakkor lett bevéve a tabletta minndig pontban .. de ez az időpontt helyett 9 órárs szeretnénkk változtastni.. kérdésünkk a köv.: nem lessz belőle probléma ha a 7 napos szünet után amikor ujraketdődik a szedés 1 órával eltolódik a bevétel és utánna minndig 9 órakkor lessz bevéve. a válaszokat előre is köszönöm!
2010. márc. 3. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

És 9 hónap múlva terhes akarsz lenni?

Ha mer egyszer elkezdted 8kor, nem ugrálhatsz időben.

L19

2010. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
persze hogy eltolhatod egy órával. én sosem szedtem azonos időpontban 2-3 órás eltérések voltak és sosem lettem terhes.
2010. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Nyugodtan változtathatsz rajta. Levélszedés közben is. Elvégre elméletileg még 12 órával később is be lehet venni, és nem leszel terhes...bár abból mondjuk nem szabad rendszert csinálni. Ha elmegyek bulizni, néha hazaéréskor, 4-5 órakor veszem be, pedig 10kor szoktam.
2010. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

23.07-es 19L.... ez fájt..:D

Persze hogy eltolhatod,a levél szedése közben is, csak akkor ha átálltál,akkor maradjon is az. Semmi nem fog történni:)

2010. márc. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gond nélkül lehet 1-2 órát eltolni (levélszedés alatt-után) ha úgy adódik, nekem sajnos elég gyakran megesett, ilyenkor annyi történik hogy nem lesz percre pontos a megvonásos vérzés. De terhes nem leszel:)
2010. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!