Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. dpo reggelére hivott a...

7. dpo reggelére hivott a doki hcg vérvételre. Ilyenkor már kivehető belőle vmi?!

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 10:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy az péntekre esik. Azt mondta ne várjunk hétfőig . ( progi pótlás miatt)
2017. márc. 29. 10:30
 2/6 A kérdező kommentje:
Multhét pénteken volt tüszőrepesztés
2017. márc. 29. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert eleve 7-10. Dpo, míg egyáltalán megkezdődik a beágyazódás. Ha ez rendben lezajlik - kb. az esedékes vérzés idejére - akkor beszélünk csak terhességről. Szerintem fölösleges ilyen korán. Ha progeszteronhiány a baj, akkor meg el lehet kezdeni ovu után pozitív teszt nélkül is. Kár olyan vérvizsgálatot csinálni, ami 99%, hogy érdemi eredményt nem ad.
2017. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát úgy még rosszabb, mert ha pénteken kaptad a repesztő, onnan még 24-36 óra míg megreped, ami még csak a 0. Dpo! Ha szombaton repedt, akkor péntek a 6. Dpo, de ha csak vasárnap, akkor meg csak az 5. Dpo.
2017. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vérvétellel sokkal hamarabb kimutatható a hcg emelkedése, mint vizeletből. Szerintem van értelme.

Nyilván nem garancia semmire, de én is nyugodtabb lennék, ha nem várnánk hétfőig. Viszont ha az az eredmény, hogy nem sikerült, akkor ragaszkodnék ahhoz, hogy a biztonság kedvéért hétfőn ismételjük meg.

2017. márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Feltehetoleg a nogyogyasz jobban tudja mint mi, javareszt google-bol es gyakorirol tudast szerzett anyukak. Ha akkorra hivott, oka van ra.
2017. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!