Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz előtt néhány napig...

Menzesz előtt néhány napig barnázgatás mindig sárgatest elégtelenségre utal?

Figyelt kérdés

Nekem mindig is ilyen gondjaim voltak, sőt nagyon rendszertelen a ciklusom. Már van egy kisfiam, ő elég nehezen jött össze, hormonproblémák miatt, és Utrogestant is kellett használnom, amikor kiderült, hogy úton van. Clostival próbálkoztunk először sikertelenül, majd természetesen jött össze. 2.babát tervezzük. Vágjunk bele csak úgy, vagy vizsgáltassam ki előtte magam, hogy most is van-e gond? Vagy próbálkozzunk és ha nem sikerül néhány hónapig utána menjek dokihoz? Ha sárgatest elégtelenségem van, attól meg tud tapadni a baba?

Köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 12. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem most így kezdődött a menzeszem, de eddig soha, és tegnap kérdeztem a dokimat, hogy nem baj-e, azt mondta nem, de persze előtte volt a 3. és 21. napi vérvételem, ami rendben volt. Én is azért kérdeztem meg tőle, mert ezt hallottam. Gondolom van akinél igen, arra utal, de ezt csak vizsgálattal lehet szerintem alátámasztani.
2010. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én dokim azt mondta, hogy előtte három és utána két három nap az még belefér, ezt igazolták a hormon eredményeim is amik tökéletesek lettek, én világ életemben így menstruáltam és semmilyen betegségem, hormonproblémám nincs.
2010. máj. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sziasztok!nekem minden mensi előtt 2 nappal barnázás van ez baj lehet ezek szerint?
2010. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!