Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki kielemezné a görbémet?

Valaki kielemezné a görbémet?

Figyelt kérdés

Én sajnos nagyon nem értek ehhez, és angolul is vajmi keveset tudok =/


[link]


2017. márc. 30. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
mit szeretnél ebből megtudni? 15 ciklusnapon vagy. talán 14.nap volt ovu de ez sem biztos,csak ha feljebb ment 36.6 nál és fent is marad akkor lehet erre következtetni. semmi másra még nem.
2017. márc. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány naposak a ciklusaid, de a mostaniban szerintem nem volt még meg a tüszőrepedés, korán is lenne a 10. cn-on, és a hőm sem utal arra. Javaslom mérd tovább, ha az alaphőhöz képest legalább 4 tized fokkal megemelkedik a hőmérséklet, és úgy is marad, akkor történt meg a tüszőrepedés.


Mindíg ugyan abban az időpontban méred? Mivel méred? Mennyi ideig?

2017. márc. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából leginkább az érdekelne, hogy volt-e ovum. Mert az oldal behúzta 25.-ére de 23-26-ig ovu teszteltem és végig negatív volt. :( Egyébként teljesen szabályos 25 napos ciklusaim vannak.
2017. márc. 31. 09:09
 4/5 anonim ***** válasza:
nem volt ovud még
2017. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt még ovud
2017. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!