Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar nem ertek semmit. Most...

Mar nem ertek semmit. Most akkor mikor kene megjonnie?

Figyelt kérdés
Marcius 3.an jott meg 2 nap kesessel es 7.en mult el. 21.en volt peteeresem. Elvileg 2 nappal ezelőttre irta a naptár hogy megjön. De ugye a peteeres utan 14 nappal jon meg kb.. Nem ertem az egeszet.
2017. ápr. 1. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyreszt nem mindenkinek 14 nap, altalanosan 12-16 nap a lutealis fazis.

Masreszt, barkinek barmikor lehet eltero a ciklusa, megjohet hamarabb, vagy keshet is.

2017. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni hogy 27-28 naposak a ciklusaim.
2017. ápr. 1. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A naptár csak az átlagos ciklushosszal számol, nem korrigál az ovuval, ha később következik be. Kivéve ha vmilyen komolyabb appot használsz.
2017. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát ez igy van.. de akkor már 33 napos lenne a ciklusom ami elég fura. eddig mindig pontos volt a mult honapba kezdett el meghülyülni..
2017. ápr. 1. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamilyen (hormonális) hatás vagy egyéb más miatt felborult a ciklusod; főleg, ha azt írod, már a legutóbbi is késett az előzőköz képest 2 napot. Nekem 15 évig 33-35 napos ciklusaim voltak; szülés után beállt fix 28 naposra. De ha nagyon össze-vissza jön meg, lehet, hogy érdemes felkeresni egy nőgyógyászt.
2017. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha 21.én volt ovu akkor kb 4.ére várd a mensit. vagy ne várd :)
2017. ápr. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még mindig nem jött meg és ha rendesen megjött volna akkor ma kellett volna befejeződnie.. ma elég rosszul voltam fájt a fejem és majdnem hánytam is. Ha szerdáig nem jön meg akkor csütörtök reggel tesztelek :)
2017. ápr. 3. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!