Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen negatív tesztből (a...

Teljesen negatív tesztből (a nemvártkor) lett valakinek mégis pozitív?

Figyelt kérdés
A nemvárt napja előtti nap teszteltem, negatív lett. Két napra rá ismét: megint negatív, még halvány halvány második vonal sincs. Semmilyen menstruációs tünetem nincs és szokatlan, hogy ennyit késik. Babatervezős hónapban vagyunk, kétnaponta voltunk együtt kb egész hónapban. Tegnap, vagyis a nemvárt napján görcsölgetni kezdtem enyhén, gondoltam meg is jön, de semmi. A mai negatív teszttel teljesen lemondtam a hónapról, esetleg ha van valakinek ellenpéldája azt még meghallgatnám.
2017. ápr. 2. 09:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia.

Én Nemvárt után vagyok 1nappal. A mai tesztem negatív :-( sokszor érzem h meg fog jönni de semmi. Máshogy is görcsölök.

Ha nem jön meg én is szerdán tesztelek. Szurkolok neked is. N.

2017. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ma reggeli teszt - szintén negatív... Mensi sehol. Nem értem ezt!
2017. ápr. 5. 06:07
 13/15 anonim ***** válasza:

32 eves vagyok, eddig ketszer kesett eletemben masfel hetet. Mindketszer akkor, amikor mar totalisan beporgettem magam a terhessegre. A valasz erre egyszeru: az agyad elhiteti a szervezeteddel hogy valami van, ez keslelteti/gatolja hogy megjojjjon.

Ne tesztelgess, ne foglalkozz vele, meglatod par nap es megjon. Ha akkor sem, irany a doki, lehet hogy a honapban nem volt peteeres, vagy hormonzavar. Gyogyszerrel meg lehet hozni a verzest, es visszaallitani, olyankor azt szoktak a dokik ajanlani.

2017. ápr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Múlthét szerdán a nem várt napján egy full negatívat teszteltem, de görcsölgettem folyamatosan. Elég húzós hónapom volt, így beletörődtem, hogy ha nem hát nem. Igen ám, de még egy héttel később (tehát ma reggel) sem volt híre a mensimnek, így hajnalba munkába indulás előtt csináltam még egy tesztet, ami nagyon erős pozitív lett. Valószínűleg a ciklus második felében fogant, azért nem mutatta ki a teszt múlt héten. Kedden megyek a dokihoz, de szerintem még nagyon pici lehet.
2017. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :D

Akkor reménykedek én is ;)

2017. ápr. 5. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!