Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Babát szeretnénk.

Ginger0123 kérdése:

Terhes lehetek? Babát szeretnénk.

Figyelt kérdés
Sziasztok!1 hónapja 1 hete hagytam abba a fogamzásgátlót voltak alhasi fájdalmaim görcsök cicifájás és a bal oldalam is fájt a cici és a petefészekfájdalom elmúlt,de a bal oldalam még fájdogal néha néha még szurkálgat a petefészkem de csak pár mp. Megjönni nem jött a menszeszem 4 napja késik már teszt negatív és kevés fehér folyásom van. Ez lehet terhesség a negatív teszt ellenére is vagy a gyógyszer megvonás az oka?Érdemes orvoshoz fordulnom?válaszokat előre is köszönöm.
2017. ápr. 2. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyogyszermegvonas megkavarhatja a hormonhaztartast, hiszen nem egy cukorkarol allt le. Ha kesik meg egy hetig, erdemes megkerdezni a dokit.
2017. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja és meg annyit hozza hogy híztam is. Nem sokat de híztam és nem eszek másként.
2017. ápr. 2. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negatív 4 nap után, akkor nagyobb a valószínűsége annak, hogy nincs baba. A hízás még nem jelent semmit sem, ahogy a cicifájás sem. Inkább menj el nőgyógyászhoz, aki uh-val sokkal megbízhatóbbat fog közölni, mint a cicifájásod.
2017. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!