Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítségetek szeretném kérni....

Nobody knows my name kérdése:

Segítségetek szeretném kérni. Március 18. -án a peteérésem napján voltam együtt a barátommal, de óvszerrel védekeztünk. Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés

20-22 között kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Csináltam terhességi tesztet, de negatív lett.

Viszont minden reggel erősen hányingerem van.

Édesanyám szerint biztosan nem lehetek terhes, de nem tudjuk biztosra hogy kiszakadt-e a gumi. 3-4 körül megint veszünk terhességi tesztet, és előre félek az eredménytől. Szerintetek terhes lehetek..? 14L



2017. márc. 31. 15:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Remelem, kamu. 14!!! vagy?!
2017. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha 18-án volt peteérésed, akkor 1-jén kellene megjönnie. Ha pedig 20-22 között kellett volna megjönnie, akkor a peteérésed 6-8 között volt.
2017. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem tudjátok, hogy kiszakadt-e a gumi? Miért, szerinted mi tudni fogjuk? Mi voltunk itt vagy ti? Ezért nem kellene Kia éretlen gyerekeknek szexelni.


Egyébként cica, ha március 18-án volt peteérésed, akkor holnap kellene megjönnie a menstruációdnak. De tekintve, hogy még fiatal vagy, lehet, hogy simán csak késik. Vagy az is lehet, hogy nem is akkor volt peteérésed, csak ezzel sem vagy tisztában. Anyukád helyében elszórtam volna pár pofont...

20N

2017. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14 eves vagy es mar sexelsz? Anyad helyébe jol elvertelek volna a pasiddal együtt....utana meg cissza irattalak volna az oviba...kb oda valo vagy agyilag. Nekem is van egy 14 eves lányom. Tudod mivel foglalkozik? Gyonyoru szép kepeket rajtol. Plusz tanul!!!!!! Meg csak 14 eves....neki van esze.....
2017. ápr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A napokban pont szült a mellettem levő ágyon fekvő 15 éves lány; állítása szerint ők is óvszerrel védekeztek. A legszebb az egészben, hogy azt sem tudta megmondani, mikor volt az utolsó ciklusa, így a dokik nem tudták még csak megtippelni sem, mennyi idős a baba. Sulit persze nem végezte el, az anyja fogja majd valahogy eltartani; csodás jövőkép, mondhatom.... Hogy a kérdésedre is válaszoljak: ha 18-án volt peteérésed, akkor ma kellene elvileg megjönnie és nem 20-22-én, ha szabályos a ciklusod; szóval túl hamar teszteltél. Hétfőn tesztelj újra és akkor beszélj az anyukáddal, mert nagy a valószínűsége, hogy terhes lehetsz
2017. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedden veszünk újra tesztet. Az utolsó kommentelőnek köszönöm szépen a válaszát, a többinek meg jobb lett volna, ha nem is válaszol. :)
2017. ápr. 2. 14:59
 7/17 anonim ***** válasza:
Faj az igazsag, kisasszony?
2017. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem véleményt kértem, hanem tanácsokat, esetleg segítséget.
2017. ápr. 2. 18:09
 9/17 anonim ***** válasza:
Mégis milyen tanácsot vársz? Ne szexelj, ha még éretlen vagy hozzá, ezt tudom tanácsolni.
2017. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nincs rendszeres szexuális "életem".

Havonta 1x talán, hogy megtörténik, szerintem nem a világ vége, főleg hogy emellett én is rendszeresen tanulok :)

2017. ápr. 3. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!