Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal előbb jött meg,...

3 nappal előbb jött meg, gyengébb, mint szokott lenni. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Ma megjött a menstruációm, szerdára vártam. Ilyen még soha nem fordult elő. A baj az, hogy nem is olyan erős vagy sok, mint máskor. Épphogy csak jön ki belőlem, van amikor sötétebb, van amikor világosabb. Ilyenkor vajon mi történik? Félek, hogy már rendesen meg se fog jönni, és hogy ez annak a jele, hogy terhes vagyok.

2017. ápr. 2. 18:40
 1/10 anonim válasza:
42%
Ha megjött akkor nem vagy terhes!
2017. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Barmikor barkinek barmelyik ciklusban lehet kisse eltero a verzese. Attol ez meg menstruacio volt.
2017. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, de azt olvastam, ha rövidebb vagy gyengébb lefolyású, az a terhesség jele. Van okom aggódni.
2017. ápr. 2. 19:00
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem hallgatsz a valaszokra, minek kerdeztel?

Menzesz sose tokeletesen pontos. Csinalj tesztet ha terhessegre gyanakszol, mi nem tudhatjuk. De amit leirtal NEM a terhesseg jele.

2017. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem terhesseg jele, az biztos. Vagy ha igen, akkor a sotetebb ver (alvadt) veteles. Szoval nem vagy terhes.
2017. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Az, hogy rövidebb-e a menstruáció, mint szokott lenni, azt még te magad sem tudod. Akkor? Mi a kérdés?
2017. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
En lehet hogy rosszul informalt vagyok,vagy egyszeruen en tudom rosszul,vagy csak siman en vagyok a hulye,egyetemi hallgato letemre,de en ugy tudom hogy a terhesseg elso jele,a KIMARADT MENSTRUACIO,es NEM A MENSTRUACIO. De javitsatok ki,ha tevedek.
2017. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes!!
2017. ápr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45 eves vagyok. Mai napig mindig 26 napra jött meg. Tegnapelött megjö úgy hogy w nappal elöbb. Eddig soha nem volt ilyen. De most lett. Es az erős verzes helyett 2 nap alig alig vmi. Eszembe sem jutott hogy terhes lennek. Pedig Mi vedekezes nélkül vagyunk együtt nap mint nap. Szval akadhat ilyen a ciklusban hoszen nem gepek vagyunk. De ha megjött nem vagy terhes. Foleg igy ahogy leirtad.
2017. ápr. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsanat. Okoskodik a telefonom. Szval megjött az egyik rontott szo. Es 2 nappal elobb akart lenni a masik elrontas.
2017. ápr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!