Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak szerintem undorító...

Csak szerintem undorító kifejezés a "babaprojekt"?

Figyelt kérdés
Hogy lehet a babavárást egy projektnek felfogni? Férfi vagyok, nem várandós hormonbomba érzékeny kismama, de a sírógörcs jön rám, mikor ilyeneket olvasok, hogy babaprojekt...
2017. ápr. 3. 18:16
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
14%
Igen.
2017. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy egyedül, mondom ezt nőkent:D
2017. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
25%
Mivel férfi vagy, így soha nem fogod megérteni, mi zajlik le egy nőben ilyenkor, javaslom, meg se próbáld (leginkább a nők érdekében...) Azt viszont nem értem, miért írtad ki ezt a kérdést?!? Szörnyülködni akarsz? Megbotránkoztatni? Nőket cseszegetni olyan kérdésekkel, ami tuti kiveri a biztosítékot?
2017. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Kedves hármas: nem, olyan embereket keresek, mint a ketteske, akik szerint szintén szörnyű így nevezni a világ egyik legcsodálatosabb dolgát. Te azért választoltál, hogy kötekedj? ;)
2017. ápr. 3. 18:28
 5/39 anonim ***** válasza:
36%
leginkább a várandós hormonbomba érzékeny kismama az, ami egy terhes nőt érzékenyen érint, akkor is, ha ő maga is tisztában van vele, hogy ez az igazság és így még érzékenyebben érinti őt. De ezt szerintem te is nagyon jól tudod és direkt írtad ki így...
2017. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
16%
a visszakérdezés miért számít kötekedésnek?
2017. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Jó, felfogtam: szerinted ez a kifejezés teljesen rendben van. Köszönjük, fáradjon tovább. :D
2017. ápr. 3. 18:31
 8/39 anonim ***** válasza:
15%

Vagy csak nem érted a humort. Azon gondolkodtál már igy férfi ésszel?

Lehet hogy valaki viccesen mondja ezt mint pl én anno a barátnőmnek aki röhögött hogy jó de ne görcsölj rá. kb ez a normalis válasz. Azóta 3 projekten vagyunk túl. 😉😂

Nem lesz több.

2017. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
De, értem a humort. De sokan ezt valamiféle versenynek, vagy nem tudom minek veszik. Számolgatják, mikor KELL szexelni, tényleg, mintha valamiféle munkahelyi projekt lenne ez az egész.
2017. ápr. 3. 18:34
 10/39 Norman Bates ***** válasza:
29%

Mar miert lenne szornyu?

Babaprojekt = tervezett, felelos babavallalas

Normalis csaladokban terveznek, nem csak felelotlenul szexelnek aztan abortusz, egyedulneveles etc.

Mi eldontottuk, hogy mar ugy allunk anyagilag es a kapcsolatunk is eleg stabil hozza, vagyunk is ra tehat belevagunk. Celzottan probalkozunk, en szedek folsavat, jobban odafigyelunk. Ez miert undorito? Miert kell bicskanyitogato stilusban leszolni masokat? Csak a becsuszott gyerek erkolcsos a szemedben vagy ordogtol valonak talalod, ha egy par celiranyosan keszul az uj csaladtagra?

2017. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!