Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki ivott Inofolic étrendki...

Erika8813 kérdése:

Valaki ivott Inofolic étrendkiegészítőt babaprojekt előtt? Várandòsan is lehet fogyasztani? Kinek miért ajánlották ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok kistesò projekt előtt àllunk, a dokim ezt a fajta keszìtmènyt ajánlotta.Volt már pàr ève egy vetélésem .A teherbe esés hamar sikerült.

2017. febr. 1. 07:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hónap bróbálkozás után ajánlotta a dokim.

2 hónapig " szedtem" nem volt eredmény, így leáltam vele, mert igen borsos ára van.

Elkezdte sima terhesvitamint szedni.

A 11 hónapban jött össze a baba

2017. febr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 4-5 hónapig ittam. Lombikoztunk és az első lombiknál nagyon kevés petesejtem termékenyült meg. Így elkezdtem inni a petesejtminőség javítására; ill. IR miatt is (a kettő összefüggésben áll). Én a laboreredményeimen láttam a javulást, ezért nem hagytam abba. Végül a 3. lombikunk sikerült. Nem tudom mekkora szerepe volt ebben az Inofolic-nak, de utána is ittam a terhesség 6-7. hetéig, amíg el nem fogyott a megkezdett doboz. Utána már nem vettem többet.
2017. febr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab után javasolta a doki és a 2. próbálkozós hónapban összejött a baba. Az előtte lévő terhességemre 9 hónapot vártunk,aki sajnos nem maradt velünk. Szerintem használt, de fontos mellette a sok vitamin a c, d, vas, folsav, e vitamin. Én ezeket is szedtem mellette.
2017. febr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is elkezdtem tavaly, de 2 vagy 3 tasak után kiderült, hogy nekem nem kell szedni, mivel nem inzulinrezisztencia volt a probléma - szóval van egy megbontott, de majdnem teli dobozom, 2017 nyári szavatossági dátummal, ha valakit érdekel :-)
2017. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy hete iszom, ismerős ajánlotta, magamtól kezdtem inni, nyár óta próbálkozunk, engem uh-n vizsgáltak az alapján minden ok. Idén nyárig ha nem sikerül, mindketten megyünk vizsgálatra...Remélem addig összejön! :)

Napi 1-et iszok reggel, mellette femibion 800 heti 3x. Ma vok a 14. ciklusnapon, amúgy változó 28-40-ig tart a ciklushosszom. Tegnap meg ma is bal oldalon az alhasamnál nyilalásokat érzek, eddig sosem éreztem semmilyen formában a peteérést, lehet ez sem az, de hátha...

27/L

2017. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ma 16. ciklusnapon vagyok, egyértelműen "tojcsis nyák" volt a papíron, ha holnap együtt leszünk mert ma nem tudunk, az jó ideális még? Holnap és utána 2-3 nap múlva is, igyekszünk minél többször! :)
2017. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szia szerintem igen!
2017. febr. 5. 07:25
 8/12 A kérdező kommentje:
6/7mi van veled azòta?? Èn most a 10dpon gagyok 4nap mùlva nem várom..remèlem összejött a kistesò.pè előtti napokon volrunk együtt pè előtt3/4napon!! Nem tudom mi lesz.
2017. febr. 25. 08:22
 9/12 anonim ***** válasza:

5, 6-os vagyok! Tegnap reggel, 43. ciklusnapon X-epillel pozit teszteltem! :D Nem fogtam még fel!!! Egyszerűen jött egy ihlet, ja és voltak jelek! Tegnapelőtt láttam egy HCG rendszámos autót és azt álmodtam, h pozit tesztelek! xD Tünetek igazából nem annyira észrevehetőek eddig: többet kell pisilnem, valamelyik este alig tudtam a nevetést abbahagyni, ha ezek tünetnek számítanak akkor ennyi egyelőre. Másik tesztem nincs, ma azért veszek, aztán irány a nődoki, de elvileg mivel január 22-én jött meg legutóbb, így 6 hetes vagyok?! És remélem jó a teszt, nagyon erős pozi lett egyből! :)

Veled mizu?

2017. márc. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok,én most kezdtem el szedni 5 napja az Inofolicot,fél éve próbálkozunk,remélem ez segít.Kedves utolsó,szívből gratulálok a babához!!!!! :)
2017. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!