Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódást lehet érezni...

A beágyazódást lehet érezni ha igen milyen tünettel?

Figyelt kérdés
2017. márc. 1. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában nem lehet érezni, emiatt nem is érdemes ezt figyelgetni. Én is beleestem ebbe a hibába, nekem szurkálás és rózsaszín folyás volt, lehet, hogy egyébként valami próbálkozás tényleg volt a beágyazódásra, mivel előtte sosem tapasztaltam ilyet, de nem lettem terhes. Amikor pedig összejött, akkor semmilyen tünetem nem volt.
2017. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Négy beágyazódásból egyiknél sem volt semmi tünet, semmi szurka, semmi pecsét. A sikertelen hónapokban sokkal jellemzőbb volt, hogy éreztem szurkálást, a vérzést megelőző pecsételést szerettem volna beágyazódásos vérzésnek hinni, stb.
2017. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 10. napon volt szurka, vérzés nem. De sokan nem érzik.
2017. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elsò gyereknél a 10. napon fél napig majdnem meggebedtem, annyira szurkált a hasam. A másodiknál nagyon enyhén éreztem, így nem is reménykedtem, de abból is gyerek lett, úgyhogy nincs garancia semmire.
2017. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyiknél sem éreztem.
2017. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én apró pici görcsöket éreztem a hasam aljában, de nem fájt és nem is tartott sokáig. Utólag ahogy számolgattam jöttem rá h az volt, de akkor nem.
2017. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!