Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jó esély van a...

Szerintetek jó esély van a babára ha 04. 01én reggel voltunk együtt és ugyanakkor reggel lett pozitív az lh leszt?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 4. 13:15
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Mivel azonban Az LH-szint emelkedése leggyakrabban a kora reggeli órákban kezd emelkedni, egy rövid LH csúcs esetén az egyik reggeli teszt még, a következő reggeli pedig már negatívnak adódhat. Célszerűbb tehát az ovulációs tesztet délután 4 és este 10 óra között elvégezni. Megoldást jelenthet persze az álnegatív eredményre a napi kétszer végzett teszt, azonban a fentiek figyelembe vételével napi egyszer elvégzett (ön)vizsgálatot a szakirodalom általában elegendőnek tartja.
2017. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Még nekem sincs de nem vagyok elkeseredve. Neked is türelem még van egy hetünk a nemvártig.be beszélni se akarok semmit magamnak így nem ér csalódás :) és amint látod azt mondták nem is volt pozitív az lh tesztem (nem mintha adnék erre a véleményre mert mindenki máshogy gondolja) szóval várok várok úgyis csak a 8 vagy 9 dpon lehetek nem is tudom hogy számoljam már:)
2017. ápr. 9. 07:17
 13/36 anonim ***** válasza:
a 4. ei pozi. nem mindig délután van lh csúcs,van amikor reggel van.
2017. ápr. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
hát én még olyat sehol nem olvastam hogy valaki a reggeli lh teszt alapján vonjon le következtetést de ahogy tetszik.....bemásoltam egy linket azon is ott van a reggeli fals főleg úgy hogy az aznap délutáni ha megnézed a képeket meg nega eléggé
2017. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
hiába nem adsz a véleményemre.....csak segíteni akartam de ha kérdezel és segítséget kapsz akkor miért nem fogadod el ,ha valamit rosszul csinálsz ????? akkor minek kérdezel kérdező ?????
2017. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
ja a 04.01 pozi reggel délután meg nega.... ha pozi reggel akkor pozi kéne legyen délután is ugyanis az lh csúcs után 24 vagy 36 órára van ovu és másnap még majdnem pozi utána halványodik majd kb két nap múlva lesz teljesen nega....
2017. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ne haragudj h megbántottalak azzal h nem adok a véleményre nem volt szándékom. A kérdésem nem arra irányult hogy volt e pozitív az lh tesztjeim közül hisz látható h igen (álpozitiv nincs ahogy a terhességi tesztnél sincs mivel azt a bizonyos hormont hivatott jelezni amire kitalálták). Az már másik kérdés h valóban történt e tüszőrepedés...mert ezt nem mutatja. Én mindenesetre bízom benne h lett is.
2017. ápr. 10. 11:53
 19/36 A kérdező kommentje:
Zsuzsi hogy vagy?
2017. ápr. 10. 12:10
 20/36 A kérdező kommentje:
Nekem mensiszerű görcs volt tegnap este meg ma is nem sok ideig de észrevettem, cici érzékeny ami nekem nem szokott reggel ébredéskor volt fájósabb.
2017. ápr. 10. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!