Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovu teszt tegnap és...

Pozitív ovu teszt tegnap és ma, mikor legyünk együtt, ha kislányt szeretnénk?

Figyelt kérdés
Szombat és vasárnap pozitív lett az ovu tesztem, igaz a reggeli első vizeletből tudtam csak megmérni, de azért remélem így is érvényes. Szombat este voltunk együtt, és talán majd ma este is. Ha kislányt szeretnénk ez így belőhető talán szerintetek? A továbbiakban inkább hagyjuk, nehogy a gyorsabb kisfiú spermák érjenek előbb célba?! Van egy kisfiúnk, ezért szeretnénk inkább másodiknak lányt, de persze igazából mindegy, csak jöjjön már a kistesó, elég régóta tervezzük.
2017. márc. 26. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos pont jókor voltatok együtt hogy kisfiú legyen de az ovuteszt sem biztos én hőmérőzök és nyákot is figyelem mellette mi is kislányt akarunk 3 fiú után
2017. márc. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kislányra inkább ovu előtti 1-2 napban van esély. Már aki hisz ebben :) Fiúhoz meg jókor voltatok együtt mi így várunk kisfiút :)


Reggeli vizelet is tökéletes ovut nézni. 12 órán át lehet pozitív az LH teszt. Pl nekem egyik nap reggel negatív délután pozitív és másnap reggel még mindig pozitív volt délutánra meg nega. így lehet jól elkapni . De lényegében kislányhoz pont, hogy korábban kell együtt lenni :S


Azért hajrá :) Ez nem igazán törvényszerű dolog :D Ha az lenne mindenki úgy csinálná, hogy jó legyen.


22hkm

2017. márc. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem így már inkább fiúk lesznek az esélyesek. Nekem is 2 napig volt pozi az ovuteszt, és az első pozi előtti estén voltunk csak együtt, utána már nem.
2017. márc. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Múlt csütörtökön... :)


Az ovu napján nekünk fiú lett.

2017. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!