Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy ideje dolgozunk a tesó...

Egy ideje dolgozunk a tesó dolgon használok ovu tesztet vezetem a ciklusaim, szerintetek mikor érdemes együtt lenni ha kislányt szeretnénk?

Figyelt kérdés
Egyébként szombaton voltunk együtt vasárnap délben volt az első pozitív ovu tesztem és a naptár szerint 4.èn van ovuláciom szerintetek lehet reménykedni hogy ebből az egy együtt létből sikerült ? Ugy hallottam ovu elott pár nappal kell együtt lenni ha kislányt szeretnénk :)
2017. ápr. 4. 14:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nagyon is lehet. Simán. Szerintem, ha kislányt szeretnétek, pont jókor voltatok együtt. De még a pozitív ovuteszt napja is jó.
2017. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem csak aztán olvastam innen onnan pár dolgot és picit elbizonytalanodtam hogy túl korán voltunk együtt de azért remelem sikerült nagyon várjuk már :)
2017. ápr. 4. 15:42
 3/25 anonim ***** válasza:
mikor kell megjojjon a mensid? :D mi is pon igy voltunk egyutt , :D en 18-19 re varom , jo lenne pozit tesztelnek
2017. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én is 18-19-Re nem vàrom :D akkor izgulhatunk együtt :) szurkolok
2017. ápr. 4. 17:15
 5/25 anonim ***** válasza:
koszi ,csak sajnos en nem ovu tesztelek , csak2 ot csinaltam , de negativ volt ! lehet nalam nem jon be ez a modszer ! :) irhatsz privatba is :D miota probalkoztok ? valamit ereztel hogy volt ovulaciod ? nekem is vagy tegnap vagy ma volt ovum :D allitolag ! szombaton voltunk mi is egyutt , es a tegnap :D
2017. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szoritok neked. Én is nagyon lányt akartam, ovu előtt 2-3 nappal hoztuk össze igy a kisfiunk, tuti akkor mert utána nem voltunk együtt pont hogy lány legyen. Ma már petsze nagyon örülök hogy fiú, kistesónak ugyanigy megpróbáljuk ovukor, hátha most bejön:)
2017. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nekunk is fiú lett az elso de azt valahogy mar az elején is éreztem :) akkor nem is néztük csak együtt voltunk most hogy lányt szeretnénk próbáltunk okoskodni a neten
2017. ápr. 4. 19:42
 8/25 anonim ***** válasza:
én is 18. ra nem várom :) izguljunk együtt :) nekem tegnap volt pozi az ovu tesztem és ma délelött volt ovum. tegnap este voltunk együtt meg tegnap elött este is. mi is kislányt szeretnénk,de mivel már 8hónapja próbálkozunk nem merek 3 napokat kihagyni ovu elött :)
2017. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
5 os vagyok , hatha sikerul !! utolso multhonapban mikor volt meg neked ?:D
2017. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. március 21.én jött meg mult hónapban. neked? nekem már most ovu másnbapján rettentően fáj a mellem :/ mensi elött kb 6 nappal szokott elkezdeni fájni máskor
2017. ápr. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!