Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28-32 naposak a ciklusaim és...

28-32 naposak a ciklusaim és még a menzinek se híre se hamva, pedig 28 ra ma kéne jöjjön de még jel semmi. Kaptam clostit mikor megjön 2. nap kell kezdenem. Valaki szedett ilyet?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szedtem.
2017. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
8 hónapja próbálkozunk, tegnap Csabán voltunk Szeberényi dokinál és nincs peteérésem és 3 tüszőm félig van megrepedve, kaptam clostylbegitet és 2 hét mulva UH h jó e minden ha nem akkor repesztő szuri...de az mit jelent h félig van megrepedve a tüsző? akkor biztos hogy nem lehet belőle baba? még menzinek semmi jele...multhónapban 28 napra jött meg előtte 27 re most a 32. napig ha nem jön meg tesztelek de igy félig repedt tüszővel eséytelen ugye?? :(
2017. ápr. 5. 09:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha 28-32 naposak akkor meg boven megjohet ma vagy az elkovetkezo 4 napban......

Se hire, se hamva: hat, nem mindig van! Nekem van hogy verzes elott egy hettel mar szurkal, stb., de volt olyan ciklusom is, amikor pisilesnel egyszeruen csak lattam a papirt hogy jeee veres, megjott. Nem feltetlenul kell, hogy jele legyen!

Igen, clostit sokan szednek, tedd amit az orvos mondott, kezdd 2. nap amikor megjon.

2017. ápr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké első és mi volt a hatása? meddig szedted? lett baba?
2017. ápr. 5. 09:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Hú rég volt, 2015 októberben szedtem. arra emlékszem hogy nagyon szédültem tőle, ez benne van a mellékhatások között. terhes lettem abban a hónapban, de a baba nem maradt meg. fel is hagytunk a próbálkozással, de következő hónapban terhes lettem megint. progi pótlással megmaradt a fiam, aki már 8 hónapos lesz nemsokára :)
2017. ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja és én is a 2. nap kezdtem el szedni, a 9. napig azt hiszem.
2017. ápr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de jóó Gratulálok nektek és Jó egészséget mindkettőtöknek :) A félig megrepedt tüszővel esélytelen ugye? mert azt 3at látott tegnap az egyik petefészekben, meg a multkori 2 ciszta maradványait a másikban...
2017. ápr. 5. 09:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor honnan tudod, hogy a 32-re nem jön meg?

Sose értettem ezeket a kérdéseket...

2017. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!