Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bal oldali petefészek szurkálá...

Bal oldali petefészek szurkálás, mindjárt megjön érzés, enyhe mellfájdalom hónaljból, és 2 nappal ezelőtt barnás folyás, és 28-30 naposak a ciklusaim, ma a 28. még semmi, csak enyhe pár perces görcsölgetés és szúrás. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
2017. márc. 6. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ezek tipikusan menzesz elotti ES koraterhes jelek is lehetnek.
2017. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát a tipikus az relatív mert kinek mi a jele...:) de nekem semmi szurka sem semmi nem szokott lenni csak a mell fájdalom de az már 5 nappal előtte. csak a poén az egészben hogy multhónapban 2 nap alatt letudtam a havim, és mikor hivtam a dokim mondta h nem baj mert megjött...hát pislogtam egy kicsit...de csináltam 4 napja egy tesztet ami valami piszok halvány de 2 csikos, csak a kérdés hogy megmarad e...én ezeket ami van most azt nem igazán tudom betudni menzis előjelnek mert semmi sem szokott lenni csak a mellfájdalom. a barnás folyás állítólag lehet beágyazódási jel menzi előtt 2 v 3 nappal ugy tudom...
2017. márc. 6. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Oke. Szoval van egy pozitiv terhessegi teszted, es azt kerdezed lehetsz-e terhes? 😂😂😂
2017. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen mert utánna amit csináltam az meg negativ lett és ugyan az a teszt volt és rá 2 napra csináltam...
2017. márc. 6. 21:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi ezt tényleg nem irtam le
2017. márc. 6. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:
menszi előtt 2-3nappal már nem beágyazódás van valószinüleg mensi lesz. de kívánom hogy ne igy legyen. nekem már volt ilyen. mensi lett. amikorterhes lettem,nem barnáztam,és nem is jött meg
2017. márc. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!