Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A doki 3-8 mmes tüszőket...

A doki 3-8 mmes tüszőket látott a 13. ciklusnapon. De nekem már fent van a hőm. Akkor most volt ovulációm?

Figyelt kérdés
a 12. ciklusnapon érzetem erősen az ovus fájdalmat a 13. napra meg is szűnt. tegnap a 13. ciklusnapon voltam uh-n és a doki szerint még nem volt tüszőrepedés mind két oldalt 3-8 mm es tüszők vannak. a hőm már ma reggelre 36.9 volt. nekem ovu után szokott ennyi lenni. valamiért ebbe a hónapban még nem volt olyan hőleesésem mint szokott máskor lenni (36.2).

2017. ápr. 5. 20:16
 1/6 A kérdező kommentje:

sajnos elsején nem mértem meg a hőmet :( elaludtam és úgy felpattantam hogy már amikor felöltöztem akkor jutott eszembe :(


[link]

2017. ápr. 5. 20:19
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem jól mutatja a hőd hogy nem volt még ovud...nem nagy a kiugrás és elég hullámzó a görbéd...ha még három napig 36,9 vagy feljebb megy akkor lenne érdekes de ugye mivel ma nem mértél pedig az jó lett volna így nem lesz teljes a kép.....nyelv alatt csipogás után még öt perc semmi mozgás :)
2017. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja bocsi hogy látom mértél ma....félreolvastam
2017. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én mondjuk az uh- nak hinnék hiszen az látható a hőt meg igen sok minden befolyásolja...egyébként ha lett volna ovud folyadékot még kellett volna lásson ....ha esetleg azt vennénk alapul hogy ezek a 3-8 mm esek maradvány tüszők....én kb egy hét múlva tippelném a tüszők mérete alapján ....
2017. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a douglasban kevés szabad folyadék van.


A hasüreg legalsó pontja az úgynevezett excavatio rectouterina, szerzői nevén Douglas-űr. Ha a hasban van egy icipici folyadék, akkor az nagy eséllyel lecsurog a Douglas-űrbe, és ott látható ez egy nemrég lezajlott ovuláció utáni kép leírása

2017. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondta konkrétan a doki hogy nem látni folyadékot sem. egyébként uh-s átjárhatóságin voltam tegnap. azért csinálta meg mert szerinte még nem volt ovu. csak a hőt furcsáltam ovu után szokott ennyi lenni.
2017. ápr. 5. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!