Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem eshettem teherbe?! 3...

Kovács Hajnii kérdése:

Ugye nem eshettem teherbe?! 3 negativ teszt.

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok. Februar 28-an jott meg utoljara a havim.A baratommal marcius 11en voltunk egyutt, de mivel szuz voltam, a behatolast nehany perc utan abbahagyta, ugyanis elegge fajt, a himvesszo csak egy kis resze ment be. Picit vereztem, es fajt utana kb 2napig. Ovatos volt, es viselt ovszert. Nem szakadt ki, de akkor es ott el sem ment. Utana viszont kielegitettem,o pedig megujjazott.Nem 100%, de felek,hogy az ujjan volt minimalis mennyisegu spermium. Felelotlennek erzem magam, hogy abban a helyzetben nem figyeltem kelloen. Marcius 28-an kellett volna megjonnie, azota kesik, bar csak tavaly ev vege fele kezdett ugy beallni, es akkor sem 28,inkabb 32-3naponta jott meg. Az elmult 3 napban 3 tesztet is csinaltam reggeli vizeletbol, egybol negativak lettek, hatarozottan.Valamilyen szinten megnyugodtam, am rengeteg cikk van a neten arrol, hogy a negativ tesztek ellenere is terhes volt valaki..bar mar eltelt annyi ido/ keses hogy igazan ki kellene mutatnia valamit a teszteknek..Xepilt hasznaltam amugy, szinte csak jokat olvastam rola. Iszonyat stresszes vagyok azota, mar az szinte rosszul vagyok teljesen..valamint az elmult 3napban (mar egyre kevesbe) de nagyon fajtak a petefeszkeim ha pl kohogtem, es feszitett a hasam. Azt olvastam ez lehet a felfazas tunete is. Cickafarkfu teat, es forro vizes furdot javasoltak erre, valoban enyhultek a fajdalmaim.Hetfore kaptam idopontot a nogyogyaszhoz, de rettegek attol hogy esetleg ott derulne ki a 'terhesseg', ami fura lenne hiszem mas parok evekig probalkoznak..lehet az a baj, hogy reggeltol estig ilyen jellegu cikkeket olvasok, es hanyingerig stresszelem magam a 3negativ teszt ellenere?:(( segitsetek!! :((
2017. ápr. 6. 14:32
 1/5 anonim válasza:
12%
Lehetek a keresztanya?
2017. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Tuti nem vagy terhes, nyugi!
2017. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ne aggódj! A spermiumok levegőn hamar pusztulnak és mire hozzád nyúlt és mégis olyan volt a keze már neü hiszem h éltek.

Inkább az izgalom teszi! Ettől függetlenül továbbra is védekezzetek!

A nőgyógyász jó ötlet, lehet tényleg akár egy felfázás is a késés hátterében.

2017. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A legelső alakalom után nekem 8 napot késett. Utána elkezdtem gyógyszert szedni! Biztosra mentem 😊
2017. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán hülyén hangzik, de a szüzesség elvesztése okozhat olyan jellegű stresszt a szervezetnek, hogy így reagál rá. Plusz most még aggódsz is, hogy baj történhetett. Ez így együtt már elég ok lehet a késére.

Az orvos mindenképpen jó ötlet. Sajnos nem zárható ki, hogy terhes lennél, de elég kicsi az esélye.

2017. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!