Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy baromságot csináltam... a menstruációm után négy nappal védekezés nélkül együtt voltam a barátommal, de nem élvezett belém, az eset csak egyszer fordult el, utána mindig óvszert használtunk. Gyógyszert nem szedhetek alapbetegségem miatt. Azt olvastam, hogy a tesztek a beágyazódás után már 8 nappal kimutatják az esetleges terhességet. Az action után először 14 nappal teszteltem "gólyahírrel" utána 16 napra "cyclostesttel", ma pedig "gábriellel". Minden esetben negatív lett. Nekem kb 20-21 napos a ciklusom. Pár nap múlva kell megjönnie, de biztosra akartam menni. Nagyon fiatalok vagyunk még, én nehéz fizikai munkát végzek, nem keresünk jól, valamint a kapcsolatunk is bizonytalan. Szerintetek megnyugodhatok?

#terhesség #bizonytalanság #Gabriel #gólyahír teszt #cyclostest
2017. ápr. 7. 14:07
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tenni, hogy pre menstruációs szindrómám van, így minden havivérzés előtt az összes dolgot produkálom, így ez nem mérvadó.
2017. ápr. 7. 14:09
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
De ha fiatalok vagytok meg keveset kerestek akkor minek szórakoztok? Ezt soha nem fogom megérteni. De amúgy meg most lehet szerencséd volt és nem estél teherbe.
2017. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Nem erkölcsrendészetet kértem, hanem tanácsot, megértést... mi az, hogy minek szórakozunk???? Minden embernek joga van a nemi élethez!:D
2017. ápr. 7. 14:19
 4/38 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj, ha késik a menstruációd. A legtöbb teszt akkor mutatja ki.
2017. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
De ez azt írta hogy már a korai terhességet is kimutatja. Valamint a gyógyszertárban is ezt mondták.
2017. ápr. 7. 14:34
 6/38 A kérdező kommentje:
Jelenlegi élethelyzetemben nem vállalhatok gyereket.
2017. ápr. 7. 14:35
 7/38 anonim ***** válasza:
Minket is kapott már el szenvedély a párommal. De kiderült, hogy elfogyott a gumi. Aznap este sok orál volt. Nem olyan nehéz ám megállni a védekezés nélküli szexet, csak logikusan át kell gondolni. Nekünk 4 év alatt mindig sikerült.
2017. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Jól van most ezzel mit csináljak???? Olyan válaszokat kérek, akiknek már van tapasztalata a terhességi tesztekkel vagy már voltak terhesek. Nem engem kell elemezni, elítélni.
2017. ápr. 7. 14:49
 9/38 anonim ***** válasza:
Már kaptál választ. Tesztelj egyet akkor is, ha már késik.
2017. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Nos... engem azért érdekel ennyire, mert azt hallottam, hogy minél kevésbé előrehaladottabb a terhesség, annál könnyebb az abortusz, mert én ezt a gyereket nem tarthatom meg, nemcsak a pénz miatt, hanem a betegségemre olyan gyógyszereket kell szednem amivel tilos gyereket vállalni. Minél hamarabb tudni akarom az eredményt, hogy túl lehessek ezen a rémálmon.
2017. ápr. 7. 16:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!