Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 26an kelett volna megjojjon....

26an kelett volna megjojjon. Azota varom, valamint furcsa olyan megkell jojjon fajdalmaim vannak valamint rengeteget pisilek. Emelygesem elmult, es csinaltam tesztet ami negativ. (napkozbe vegeztem) lehetek terhes? Probaljam meg reggelibe?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 3. 14:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is simán kimaradt egy hetet de én 42 vagyok..

ugyanilyen tünetekkel. aztán megjött..

2017. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
viszont nekem ezidaig nem maradt ki.....es nem vedekezunk a parommal ,24 vagyok
2017. ápr. 3. 15:15
 3/16 anonim ***** válasza:
Tesztelj. Mást itt nem tudjunk javasolni.
2017. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
koszonom szepen,holnap reggel az lessz az elso
2017. ápr. 3. 22:51
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ja, akkor terhes vagy:) /#1/ - írd meg mi lett az eredmény, nekünk is elsőre összejött ennyi idősen most érettségizik lassan a fiam :)
2017. ápr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hat a ma reggelim is negativ lett.es egyre furabban faj az alhasi tajekon............borzasztoan melegm van.......nem ertem....nem mutatja ki a teszt vagy komolyabb bajam is van?
2017. ápr. 4. 11:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

azt nem fogja :) inkább hólyaghurut lehet, menj el egy vizeletre!! CentrumLab-ban kb. 1500 Ft másnapra megvan beutaló nélkül.. lehet sok más is.. nekem a vesehomok is csinált ilyeneket attól is lehet enyhe gyulladás..

Néha késik, igen, akár ki is maradhat..!

Bááááár még nem biztos hogy kimutatja a teszt!!!!

2017. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ahh en kulfoldon elek......es itt csak beutalokkal mukodhetsz :( de muszaly elmennem...ez gyanus minden fele szempontbol.vese homok is lehet akkor es terhesseg is ? jajjj....az utobbinak jobban orvendenek :) sot valameik nap a parom megjegyezte h edes megnottek a melleid :)
2017. ápr. 4. 12:09
 9/16 anonim ***** válasza:

Még mindig semmi??:) nem, a vesehomokot csak mondtam..mint lehetség okozóját a hólyaghurutnak...

A hajnali vizeletből csináld, az elsőből, rögtön...

abban van a legtöbb hormon!!!

:)

2017. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem semmi.....mivel hogy a masodik is negativ...varok meg.a hasfajasom elmult....varok meg piciket....aztan raszanom magam h elmenjek a dokihoz
2017. ápr. 5. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!