Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terheség tünete?!

Lehet terheség tünete?!

Figyelt kérdés

Sziasztok

2,5 honapja nem vedekezünk a pàrommal ugy gondoltuk hogy mar lassan iddeje lenne a babànak , nem siettesük majd akkor jönn a kis manó mikor ő szeretne :)

Lègyeg az hogy mensi elott egy héttel , egy kis alhasi görcsöt erzek , es szurkantàsokat de nagyon gyengén érzem , meg gyomor égest észlelek eddig sosem volt ilyen ... lehet terheség tünete?? Jövö heten kenne meg jönni-e a mensinek , addig felesleges tesztelnem aki volt màr ilyen helyzetbe kérem irjon előre is köszönöm!!! (:



2017. ápr. 7. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség is viszont egy-két furcsa ciklus is lehet néha, amikor szokatlan dolgokat tapasztalunk. Csak utólag derül ki, hogy megjön-e vagy nem illetve mit mutat a teszt. Addig csak találgatni lehet. Drukkolok!
2017. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Görcsölés lehet puffadástól, vagy székrekedéstől vagy csak a pms-t érzed. Ilyen korán nincs terhes tünet.


Max olyat érezhetsz amit korábban nem és egy idő után gyanússá válik a dolog.


Pl én decemberben lettem terhes és egész hónapban úgy kívántam a kovászos uborkát mint még soha előtte(ölni is tudtam volna érte :D ). Amikor elmeséltem ezt anyukámnak ő is mondta, hogy nagyon kívánta a kovi ubit mikor anno velem volt terhes.

De még ez se igazi terhes tünet csak utólag veszi észre az ember.

2017. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Amikor belekezdtunk a "babaprojektbe" (nem szeretem a szot), minden honapban eszleltem magamon valamit, amit addig meg sosem. Ez ilyen a nok 99%-anal :)


Amugy ezek koraterhes es premens tunetek is lehetnek.

2017. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom hogy mi ez :DDD

Ilyent még sosem észleltem , de majd ki derul elobb utòbb .... azert köszönöm a vàlaszokat :)

2017. ápr. 7. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!