Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe estem, de ezt használt...

Teherbe estem, de ezt használtam?! Nem lesz baj belole?

Figyelt kérdés

Csilis-fahéjas krémet hasznalok regóta rendszeresen. Feszes tole a borom. Nem rendszeres a menzeszem es nem is teveztük, 22 éves vagyok párom 27 megyszeretnénk tartani, nyáron lesz az eskuvonk. Mindenunk megvan egy babához, ház autó anyagiak rendben( ezt azert irom le nehogy valaki megszóljon h a semmibe szülök)

Szóval ez a krém verboseget okoz állítólag! Ez nem jelent gondot majd? Orvosnal annyira meglepodtem h megsem kerdeztem .. majd felhivom

8 hetes 5 napos vagyok, azert mentem orvoshoz mert max 15-18 napot szokott késni es ilyenkor megnéz!


2017. ápr. 9. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha lesz is, soha nem fogod megtudni, hogy ez, vagy valami más okozta, és a valami más, a sokkal valószínűbb.
2017. ápr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Feltételezem a bőrödre kened és nem a hüvelyedbe :D

Semmi baj nem lehet tőle, közelben sincs a kettő. Más csilit és fahéjat is eszik, semmit nem okozhat.

2017. ápr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Én azért a hasad környékét kihagynám amíg nem kérdezed meg a dokit.
2017. ápr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
En dohanyozzam az elejen meg mielott tudtam volna a terhessegrol. A doki azt mondta ilyen loraterhesen meg nem vagyunk annyira osszekotve nem lesz baj. Ha aggodaz ezutan ne hasznald. Terj at a stria elleni lencekre. Boldog babavarast
2017. ápr. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem elso 12. hetben leallitott a doki minden olyan kulso kencet ami belsoleg hat, mert akkor alakul ki minden fo dolog odabent, de utana lehetett.
2017. ápr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Most már ne használd, de ha eddig nem okozott gondot (vérzést, görcsöt), akkor már nem fog.
2017. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mióta tudom nem használom aztan rákérdezek dokinal h combra es fenekre kenhetem e továbbra is. A hasamat meg kihagynám ha nem akkor marad a Bio Oil az elvileg nem ártalmas.:) koszonom szepen mindenkinek.:)
2017. ápr. 10. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!