Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyszer már használtam a...

Tóth01 kérdése:

Egyszer már használtam a pantatex oval hüvelykúpot és akkor nem estem teherbe, de viszont mégegyszer használtam és félek h most teherbe eshetek . Szerintetek ha egyszer már használt használni fog mégegyszer?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 15:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem így működik. Ha nem használtál volna semmi védekezést és pont ovukor lettetek volna együtt, akkor is kb. 15-20% esély lett volna a terherbeesésre. Az, hogy egyszer nem lettél terhes, semmit nem jelent a jövőre nézve.
2016. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
holnap kéne megjönnie a menstruáciomnak de eleggé görcsölök,ez akkor szokot nálam lenni amikor megjön a menstruáciom ,szóval akkor aggódjak vagy ne?
2016. jan. 5. 15:57
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent, még védekezés nélkül, célirányos próbálkozással sem tuti, hogy összejön a terhesség. Egy év folyamatos használat alapján mérik a védekezési módok hatékonyságát.
2016. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

# 2: A görcsölés semmit nem jelent önmagában, én egész hétvégén görcsöltem, mintha meg akarna jönni. Nem jött meg és lett két pozitív tesztem.


Azért az is számít, hogy a ciklus melyik napján voltatok együtt.

2016. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

És amikor terhes vagy, mit érzel?

Ha még nem voltál, elárulom: a legtöbb nő ugyanazt érzi, mint mielőtt megjön, sőt a legtöbbnél a "mindjárt megjön - érzés" hetekig eltart a pozitív teszt ellenére.


Nem, valóban nem úgy működik, hogy ha egyszer "használt", máskor is fog. A nem hormonális fogamzásgátló módszerek hatékonysági foka nagyban függ attól, hogy a ciklusod mely időszakában használtad.

2016. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
elmult a menstruáciom és rá 4 napra tettem fel ezt a kupot,mindent betartottunk ahogy le volt irva
2016. jan. 5. 16:03
 7/18 A kérdező kommentje:

13 napja történt ugye h feltettem ,de semmit nem érzek nincs hányingerem meg semmi

akkor most mi lehet???

2016. jan. 5. 16:10
 8/18 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudjuk, hány napos a ciklusod, hány napos a mensid, ezért ebből nem lettünk okosabbak. Én történetesen pont a mensi utáni 4. napi együttlétből lettem terhes. (Elvileg korai lett volna még, de a spermiumok kivárták a peteérést a jelek szerint...)
2016. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
25 napos a ciklusom és 7 napos a menstruáciom :)
2016. jan. 5. 16:17
 10/18 anonim ***** válasza:

Az "remek", mert ez azt jelenti, hogy leges legtermékenyebb időszakodban használtad. Ciklushossz mínusz a luteális szakasz átlagos hossza = ovuláció.

25-14=11 -> valószínűsíthető ovuláció napja

7+4=11

2016. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!