Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiú vagy lány esélyesebb?

Fiú vagy lány esélyesebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok.A véleményetekre, tapasztalataitokra lennék kíváncsi.

Péntek délelőtt volt ovulációm.(Tünetek, hőgörbe, ovu teszt alapján tuti kiszámolva)

Szerda és csütörtök este voltunk együtt.Előtte csak vasárnap.

Lúgos öblögetést alkalmaztam, kisfiút szeretnénk.

Van rá esély, hogy sikerrel jártunk?

A peteérés estéjén lévő együttlétekből nekem nem sikerült teherbe esnem.

Kinek jött be a lúgos/savas Czeizel féle hüvelyöblögetés?

Előre is köszönöm.


2017. ápr. 10. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez teljesen felesleges. 50% hogy fiú, 50% hogy lány. Az apa genetikája határozza meg, semmilyen öblögetés nem fog változtatni az eredményen. Az se biztos, hogy terhes leszel.
2017. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jó ég..
2017. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 hanga86 ***** válasza:
Én is így voltam vele,de az ekső két alkalom után feladtam mert nagyon direkt és vágyölő volt.Minden vágyam egy kisfiú de ezt inkább abbahagytam.Hozzá teszem,hogy merek hinni Czeizelnek mert letett azt asztalra egy s mást! Neked sok sikert!!!
2017. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Valaki normális választ is tud írni, nem csak aki épp unalmában okoskodik!?

Babát tervezők, babások véleménye jobban érdekel.Köszi

2017. ápr. 10. 13:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Czeizelt imádtam, de ő is elmondta világosan, hogy pl. amikor azt mondja, az xx lassabb és nehezebb, tovább életképes stb., akkor ez matematika. Tehát 11 millió, több, mint a 8 millió, ez igaz. De attól még milliós nagyságrendekről beszélünk! :-)
2017. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges az ilyen es amugymeg az a lenyeg hogy egeszseges legyen de a legtobb ismerosom aki fiut akart annak lany lett es forditva
2017. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Még pár sikertelen hónap& mindegy lesz a neme :)
2017. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm csinálta. De két lánya lett és amikor nem öblögetett meg semmi trükk csak egy jót szexelt a férjével össze jött egy kisfiú.. Na de szerintem ez eléggé gáz hogy az ember már úgy akar gyereket gyártani hogy meg akarja szabni a nemét. És ha kislány lesz akkor ki dobod?
2017. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Miért az ismerősöd kidobta a lányokat, vagy mi?

Bírom mikor valaki ennyire előítéletes tud lenni,mert valaki vágyik valamire...eszetekbe sem jut,hogy örökletes genetikai betegség elkerülése miatt szeretne valaki kisfiút.Magatokkal szemben is legyetek ennyire jó tanácsadók és kritizálok,hogy mi mennyire gáz az életetekben!Az értelmes, Czeizel munkásságát elismerők hozzászólását köszönöm :)

2017. ápr. 10. 14:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Orulok, hogy vegre ilyen kommentek jottek. Szerintem is borzaszto ez a hozzaallas.
2017. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!