Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok (19-30 között)! Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (19-30 között)! Mivel lenne esélyesebb ismerkedni veletek? Szép óriási zabálnivalóan édes kutyusokkal, vagy egy sportmotorral?

Figyelt kérdés

Ismerkednit írtam = beszélgetni. Nem rögtön love és csók. :) Odamennétek, ha megtetszik a muki, vagy a kutyája, vagy jobb esetben a kettő együtt? Vagy jól vennétek, ha egy csinos úriember menne oda hozzátok? :)


Nemsokára kapok ajándékba egy szép aranyszívű nagy kutyát, már alig várom, odavagyok érte, de mellette tervezek venni egy sportgépet is.


Halmozom az élvezeteket. :P


Mivel lenne nagyobb az esélyem?


Nem kell rögtön letámadni, hogy egyik sem érdekel! Tudom, hogy van jó pár olyan öntelt lány is, aki ha megtetszik neki a férfi, akkor sem menne oda, mert... Na ez a nagy kérdés, miért nem. :)


Akik ismerkednének.

Nincs épp most (vagy máskor, mindegy) barátjuk, és keresnek párt.

Nem ilyen korlátoltak, vagy önteltek - tehát nyitottak.

Nálatok lenne esélyem valamelyikkel? Nem rögtön szerelem, nyugi, csak beszélgetés, leszólítás.



2014. ápr. 17. 13:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem tudok dönteni. Nem tudok... :(
2014. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sebaj! A fő, hogy az egyikkel működne a dolog (ismerkedés)! ;)
2014. ápr. 17. 13:49
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Hát, ez helyes. :)


Hogy válaszoljak, a kutyusokkal engem jobban levennél a lábamról, a motorokat is imádom, régebben néztem is a közvetítéseket, szeretem az autó-motor sportot, de féltenélek, mikor motorral közlekedsz. :) Én is elfogadnék, ha lenne jogsim rá egy túramotort, tudod széles üléssel, jól tart, nem terhelődik a csuklód. De nem engednék.

2014. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld kéz hölgyeim! ;)
2014. ápr. 17. 13:51
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha már választani, akkor kutya, de én általában csak az állatot nézem meg, a gazdája hidegen hagy :D
2014. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

érdekes ötlet a motort odatolni a csaj mellé.

ilyen helyzetben a kutya.

de ha mondjuk elhúz mellettem motorral, majd visszafordul, hogy húha, akkor az is jó:)

2014. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Milyen az az aranyszívű kutya?
2014. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Próbáltam a kettőt kombinálni, de csak az jött ki, hogy motorral átmész a kutyán, de nem hinném h bejönne.
2014. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Imádom a kutyákat, és a motorokat is, de inkább a kutyák nyűgöznek le, persze, ha 28 fölött van az udvarló, akkor sajnos egyik sem hatásos nálam.
2014. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Na "kedves" ötös, akkor pontosan te vagy az a lány, akinek nem is kellett volna írnia sem.


Nem olvasod el a rendesen a kérdést, max. csak a félkövérrel írt fentit, de a lényeges leírást már sajnos nem. Abban írtam, hogy az ilyenek inkább ne kommenteljenek.


Nyolcas, ezek alapján valami ritka nagy baj lehet nálad. ;)


Többieknek köszönöm!

2014. ápr. 17. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!