Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hetes és 4 napos vagyok, ma...

7 hetes és 4 napos vagyok, ma tudtam meg, viszont szoláriumozni járok?

Figyelt kérdés

Heti 1-2 alkalommal 5-10percre nem barnulni mert kreol vagyok hanem az arcom miatt mert az meg kicsit fehér és altalaban elmulik a szolitol a pattanásom. Mindig tartok 1 hónap szunetet , de most szolizok folyamatosan 5 hete :/ nagyon sokat artottam ezzel???:( félek.. nem terveztük de megszeretnénk tartani a babát

24N


2017. ápr. 10. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem lesz gond, de most már ezzel teljesen fel kell hagynod.
2017. ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Miért kéne felhagynia??? Semmi bajod nem lesz kérdező és a babának sem, szolizhatsz terhesen, ha akarsz. A bőr repedése miatt szokták mellőzni, de egyéb káros hatása nincs.
2017. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Káros egy felnottnek is , hát akkor még egy magzatnak.:-)

Természetesen hlye nem vagyok ,nem megyek tobbet!:)

2017. ápr. 10. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Mult heten kerdeztem a nogyogyaszomat. 12. het utan lehet menni, alkalmankent MAXIMUM 5 percet.
2017. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eddig nem okoztál bajt,de tényleg nem szabad a továbbiakban.mint ahogy közvetlen napfénynek sem szabad kitenni a pocakod.melegszik tőle a magzatvíz és nem épp előnyös a magzatnak
2017. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!