Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 17. napjan vagyok!...

Ciklus 17. napjan vagyok! Bizakodom hogy most is 30=31 napos lesz a ciklusom! Tegnapi aktusbol mennyi esely lehet hogy terhes leszek? Duphastont szedek a tegnaptol 10 napig! Nagyon szeretnem a babat!

Figyelt kérdés
ovulacios fajdalmat , nem szoktam erezni , nem tudom nalam hogyan jelentkezik ! ! lh tesztet nem csinaltam . a multkor is egy naptar pontosan szamitotta ki ,ez alapjan veszem most is !

2017. ápr. 4. 12:08
 1/2 A kérdező kommentje:
valaki ?
2017. ápr. 4. 16:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha mérnéd a testhőmérsékletedet, akkor látnád, hogy mikor van/volt ovulációd. Aznapi együttléttel jelentősen meg lehet növelni az esélyeket. Ha 31 napos lesz a ciklusod, és a luteális fázisod pontosan 14 nap szokott lenni, akkor jók az esélyeid. Drukkolok!
2017. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!