Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miután együtt voltunk, másnap...

Miután együtt voltunk, másnap kicsit véreztem, ez jelenthet terhességet?

Figyelt kérdés
Ciklusomnak kb. a közepe volt, tehát nem menstruáció, meg nem is volt sok, épp hogy egy kicsi vérnyomok voltak a bugyimon. Régebben hallottam olyanról, hogy beágyazódáskor van egy kis vérzés. Ez az lehetett? Vagy csak esetleg megsérülhettem kicsit? Megszakítással voltunk együtt, így tudom, hogy van rá esély. Persze ha késik majd, akkor csinálok tesztet, de még nem tartok ott.
2017. ápr. 10. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Vegyel mar elo egy biologia konyvet, konyorgom !!
2017. ápr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, középidőben voltatok együtt. Mondjuk, megszakításossal az elég bátor... Viszont a beágyazódás 7-10 nappal később van, úgyhogy az nem nagyon jöhet szóba. Legvalószínűbb a kis sérülés. Azért majd tesztelj.
2017. ápr. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Középidőben szexeltetek védekezés nélkül, amikor a legnagyobb esélye van a teherbeesésre? Hát, gratulálok hozzá! A helyedben be lennék fosv@, és két hét múlva remegő kézzel csinálnék egy tesztet...


Arra meg inkább nem is válaszolok, hogy milyen siralmas a tudatlanságod a szexszel és a teherbeeséssel kapcsolatban. Na jó, inkább mégis, hátha tanulsz belőle. A beágyazódás a megtermékenyítés után nagyjából 7-10 nappal van, előtte nem beszélünk terhességről. Szóval ha vérzel is szex után, az terhesség még nem lehet, mert szerencsétlen petesejt még be sem ágyazódott.


Valószínűleg azért véreztél, mert durván szexeltetek, vagy nem voltál elég nedves.

20N

2017. ápr. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Beágyazódástól akkor lehet, ha még egy előzőtől lettél terhes. Egyébként lehet sérülés, kezelendő méhszájseb, vagy ún. közti vérzés ovulációtól. Ha szeretnél terhes lenni, ne a megszakításban reménykedj, beszélj a pároddal, mert sokaknál sikeres akár több 10 évig is. Ha meg nem szeretnél, védekezzetek rendesen, mert olyan nincs, hogy csak egy kicsit leszel terhes...
2017. ápr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, a vérzés nem jelent terhességet. Sokkal inkább sérülést vagy méhszájsebet. Fordulj orvoshoz!


Ettől függetlenül lehetsz terhes, de az csak kb. 2 hét múlva fog kiderülni.

2017. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!