Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől függetlenül lehet baba?

Ettől függetlenül lehet baba?

Figyelt kérdés
Ma reggel óta borzasztó mensis érzésem van,nyomáshoz hasonló érzés van a hasamban.Szombat,vasárnap körül nem várom.Van valaki akinek hasonló tünetei voltak és babát eredményeztek?Vagy ezek már mensis előjelek?
2010. máj. 13. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia,


Ezek lehetnek mind baba, mind mensi előjelei is, szóval erre lehetetlen választ adni. Nekem pl. baba előtt és mensi előtt is ez az érzés volt, szóval erre aztán nem lehet alapozni.


Ha szombat-vasárnap körül kéne megjönnie akkor péntektől már próbálkozhatsz teszttel szerintem.. vagy ha biztosra akarsz menni akkor inkább hétvégén.


Drukkolok hogy baba legyen :)

29 hetes kismama

2010. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Lehet,hogy hülyeség de létezik olyan,hogy valaki érzi azt,hogy terhes,de nem bebeszélésre gondolok,hanem arra,hogy meg érzi az állapotos nő,hogy valami más mint az előző hónapokban?
2010. máj. 13. 13:15
 3/9 anonim ***** válasza:

igazából ezt neked kell tudnod, h neked szoktak e lenni ilyen "jóslófájások", nekem aznap mikor jönnie kellett nagyon görcsölt és csak úgy "poénból" teszteltem, azóta itt van az én gyönyőrű kisfiam....

egyébként én is megéreztem h most más valami

2010. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, szerintem igen, létezik ilyen megérzés csak pont az a rossz hogy előre sosem lehet tudni hogy valós-e vagy sem :)

Legalábbis én többször is azt éreztem hogy na most aztán totálba tudom és érzem hogy terhes vagyok, aztán ez 3-szor nem jött be, negyedszer igen :)

Magyarán utólag könnyű :)

De ettől függetlneül biztos vannak olyanok akik azt mondják hogy ők 100%-ra érezték hogy ez tuti baba.

2010. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tünetek a következőek:pár napja egyátalán nincs kedvem a szexhez,3 napja elég gyakran járok pisilni,ma többször is megszédültem felálláskor valamint ahogy azt írtam is nyomás érzés van a hasamban.És azt érzem,hogy nem olyan mint máskor a pre mensis tünetek.Na de majd kiderül.Mégegyszer köszi a válaszokat
2010. máj. 13. 13:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Még mindig első vagyok, szerintem a szédülés pl biztató lehet, nekem is volt baba előtt és mensi előtt ez nem volt annyira jellemző...drukkolok, majd ha teszteltél és gondolod írd meg :)
2010. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tüneteim voltak a babánál, mint a mensi előtt. Visszagondolva nem annyira görcsös érzés volt a hasamban, inkább tényleg nyomás jellegű és mintha le akarna szakadni a hasam. Mellfájdalom is volt, de az mensi előtt is szokott. Valahol éreztem, hogy baba, csak nem mertem beleélni magam. Drukkolok, és tényleg írd meg, mi lett!
2010. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!Én is hétvégére nem várom,és pár napja ugyan azokat érzem mint Te!

Nem görcsölés csak olyan feszítő és nyomás szerűséget érzek!

Kíváncsi leszek!

Drukkolok neked!

2010. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok nekem sajna szombaton megjött veletek mizujság?
2010. máj. 17. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!