Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha vki a terhesség...

Normális, ha vki a terhesség utolsó hónapjában nem hízik szinte semmit? Max.1 kg. Ettől függetlenül tud a baba rendesen hízni?

Figyelt kérdés
járt/jár vki így? 35 hetes kismama
2009. máj. 22. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem híztam az utolsó hónapban és minden oké volt.3550 gr és 56 cm lett a kislányunk.
2009. máj. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem diétáznom kellett terhességi diabétesz miatt,ezért fogytam 3 és fél kilót,ennek ellenére a babóm 4 kiló körül lesz.Ne aggódj,elveszi ő magának azt,amire szüksége van,ha te nem hízol akkor is.Gondolom a meleg miatt sincs olyan étvágyad,meg az utolsó hetekben amúgy is ez a jellemző.
2009. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Napok óta ezért vagyok depis...

33+5 vagyok és 3 hete egy grammot se híztam.Eddig össz.7 kg jött fel,de egyszer csak megállt.

Én is ettől vagyok készen,h rem fejlődik??!!

Eszek rendesen és mozog is,de vmiért a kilók elmaradnak...

Fel a fejjel,bizti nincs baj.

2009. máj. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én egész várandósságom alatt 4! kg-t híztam, és egy egészséges 3 kg-s kislányt hoztam a világra:) Aggodalomra semmi ok, inkább örülj neki, kevesebbet kell leadnod. Nekem már szülőszobán lement a felesleg!


Könnyű, gyors szülést, jó egészséget, sok boldogságot kívánok!

2009. máj. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én utolsó hónapban nem hogy nem hiztam hanem egyenesen fogytam 1 kg -ot. Attól még a baba elveszi azt amire neki van szüksége, még ha nem hízol akkor is eszel. Ne aggódj.
2009. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia

Az orvosom azt mondta,h h nem hiznek semmit is elvenne a baba ami kell neki,tudna rendesen fejlodni.Persze nalam nem ez votl a helyzet sajnos,nekem dietaznom kellett.

Ne felj minden a legnagyobb rendben lesz a babaddal!

2009. máj. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyan 38 hetesen állt meg a súlyom és csak 42.hétre szültem meg, 40-42.hétig meg már csökkentis a súlyom olyan fél-1 kilót..

nekem azt mondták (azontúl h nem baj) hogy ilyenkor már a zsírraktárait kezdi felélni a baba túlhordáskor, szóval általában már nem hizik, vagy stagnál, vagy fogy.

56 cm lett és 3300 gramm és fiú szóval lehet hogy volt benne vmi:)

2009. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! köszi a válaszokat. már kezdtem megijedni, hogy vmi baj van...

idáig csak 4 kilót híztam, pedig mindent megeszem amit megkívánok... csakhát aggódtam, mert hát az első kisfiammal 15 kilót híztam és ennek ellenére alig volt 3 kiló, amikor megszületett.

remélem, most minden rendben lesz.

2009. máj. 22. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!