Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem elején volt egy...

Terhességem elején volt egy kevés barnázásom, ezért a védőnő azt mondta ne éljünk házaséletet addig míg a baba meg nem mozdul. A csiklómon keresztül kielégíthet ettől függetlenül a férjem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt orvostól kell megkérdezni, hogy a behatolás tiltott csak, vagy az orgazmus is.
2010. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi nem rizikóztunk. Az alhasi vérbőség okozhat gondot, de mivel 2 terhesség sem egyforma, inkább óvatosságra szokták inteni a kismamákat.

35+2 hetes

2010. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mi pont így vagyunk!Én megkérdeztem a dokim(aki régi barátnőm) és pont azt mondta,hogy nem is behatolással van baj ilyenkor,hanem az orgazmussal!Mert ritmikus összehúzódásokat okoz!Szerintem ne kísérletezzetek:((( KI KELL BÖJTÖLNI SAJNOS:(((
2010. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp az orvostól kérdezd meg szerintem is! Mert nem mindegy hogy mi van tiltva! Lehet maga az orgazmus, mivel összehúzodást okoz!

Mi is tiltva voltunk az elején, ennyit ki lehet bírni a babáért szerintem!:-)

És az is lehet hogy a doki teljesen mást mond! Én pl a védőnőmre nem nagyon hallgatok, mert akkor már nagyon érdekes lenne az életem, ha mindent úgy csinálnék ahogy ő mondta!:-)

2010. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor inkább nem rizikózom. Már azt a pár hetet kibírjuk ha már eddig kibírtuk. Bár amennyire félek, hogy valami baj lesz, utána is meggondolom a dolgot.
2010. jan. 8. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!