Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek hányadik hónapban...

Nektek hányadik hónapban sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Foleg olyanok erdekelnek akiknek nem kellett hozzá úgymond "segítség" meg nem évekbe tellett! Esetleg aki clostit szedett vagy ilyesmi az más. Nektek mikor sikerult ? Melyik kúrában ? Nekünk a mostani a 7.ciklus , most vagyok a 3.DPO-n! Erdekel h kinek mikor jött össze. Sok a 7.hónap? Kezdek " félni"picit!!
2017. ápr. 11. 19:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. A biztatast is! :) mi is fiatalok vagyunk 22N 27F
2017. ápr. 11. 20:49
 12/17 anonim ***** válasza:
Mindkétszer az első hónapban sikerült
2017. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is 8.hónapban,úgy,hogy minden 2.hónapban volt peteérésem.Januárban fogant a babánk :) A doki azt mondta,ha most sem sikerült volna, kaptam volna Clostit.
2017. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mindháromszor első hónapban. Minden nap hálát adok érte, hogy ilyen simán ment.
2017. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az első az első hónapban, a második a 3. hónapban! Mondjuk én mindkettőnél annyit csináltam,hogy mikor elterveztük,hogy jöhet, középidő körül elmentem hüvelyi uh-ra. Úgy voltam vele,hogy ha netán valami miatt mondjunk nincs peteérésem, akkor derüljön ki minél hamarabb.
2017. ápr. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
3.hónapban.
2017. ápr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ha ebben az évben összejön én már azért is halat adok!!:))
2017. ápr. 12. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!