Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 20. -ára? Mikor...

Ki nem várja 20. -ára? Mikor teszteltek? Mióta próbálkoztok, és hanyadik baba?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 13:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nekem 10- én kellett volna megjönnie. Én teszteltem az együttlét után 14., 16. napon is, de még ma is a 19. napon. De semmi. Mi már a másodikat szeretnénk, de még csak most döntöttek el decemberben, hogy próbálkozunk. Ti?
2017. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
Én nem várom 20.ára😊 teszteltem már én azt negatívnak venném mint pozitívnak de majd a hétvégén tesztelek még ha persze nem jön meg😊 3.hónapja hogy próbálkozunk😊
2017. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Én 20.-ára nem várom. Első próbálkozós hónapunk, és 3. baba. Van egy 4 éves kislányunk meg egy 2 éves kisfiunk. Bár néha elbizonytalonodok, hogy várnunk kellene még. :-) Drukkolok Nektek. Én pénteken vagy szombaton csinálok tesztet.
2017. jan. 16. 20:13
 4/26 anonim ***** válasza:
Én 29-re nem várom. 3. babó lenne. Van egy 4 éves kisfiam és egy 20 hónapos kislányom. Első hónapunk, használtam ovu tesztet. A full pozitív napot lőttünk be. Hátha. Jövő héten kiderül
2017. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Mi újság veled kedves 1- es válaszoló? Teszteltél már újra?
2017. jan. 17. 20:53
 6/26 A kérdező kommentje:
Mi újság veletek?
2017. jan. 22. 21:04
 7/26 anonim ***** válasza:

Én ma teszteltem. Tudom, korai, de a peteérésem is korábban volt. 29-re nem várom.

[link]


BBB

2017. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Én 20.-ra nem vártam. Nem is jött. Szombaton teszteltem tök negatív.
2017. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Csütörtökre nem várom! :)
2017. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Sziasztok. :) Én szombatra nem várom, az én helyzetem elég szomorúan indult, decemberben volt 1 spontán vetélésem, nagyon hamar el ment a baba és teljesen ki tisztultam. A doki szerint nyugodtan próbálkozhattunk nem kellett "türelmi idő" nekem akkor 5 napot késett a menstrucáióm 3 nap után teszteltem és sajnos rá 2 napra el is ment a baba meg magyarázhatatlan okból ki nyílt a méhszájam. Azóta én gravidát, barátcserjét szedek, és lady ciklus teát ittam a hónapban 1 héten át. Nem hagytuk ki ezt a hónapot a próbálkozást illetően és ugyan olyan erős mell fájdalmaim vannak mint az előző hónapban (nekem ez volt az első szokatlan tünetem amiből sejtettem hogy baba lehet) nagyon bízom benne hogy baba lesz és ő már velünk marad, én a szervezetemet igyekeztem és igyekszem rá felkészíteni, remélem mindannyian pozitívat tesztelünk!! :)))))
2017. jan. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!