Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Álpozitív tesztek, kémiai...

Álpozitív tesztek, kémiai terhesség esetleg nagyon korai vetélés vagy csak szimpla késés?

Figyelt kérdés

31 napos ciklusaim vannak általában, de volt már olyan, hogy 35-36 napra jött meg. Próbálkozós hónapban voltunk, késői ovuval. A 31 napos ciklushoz mérten a 8. késési napon teszteltem először egy nagyon-nagyon halvány pozitívat, majd három napon keresztül szintén ugyanolyan halvány volt. Ma, a 11. késési napon megjött. Nem tudom eldönteni, hogy ez mi lehetett...


Ha nem próbálkoztunk volna nem lett volna feltűnő a késés, és nem lett volna tesztelés sem. Esetleg annyit észleltem volna, hogy pár nappal később jön meg.


Mi lehetett ez? Álpozitív tesztek? Ennyi azért nem lehet... Korai terhesség? Ma a 17. DPO-n voltam. Ez már vetélésnek számít vagy kémiai terhességről beszélünk? Esetleg nem is biztos, hogy volt terhesség?

Akinek tapasztalata van ilyen téren kérem ossza meg velem is!


2017. ápr. 12. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én tuti elmennék orvoshoz. pozi teszt és vérzés... akármi lehet. Illetve vérzés ellenére csinálj még egy tesztet, ha esetleg erősebb lenne mint az eddigi, akkor azonnal doki.


Egyébként nálam a változó ciklus hasonlóan mint nálad, IR és Pajzsmirigy fon miatt volt. Amint diétáztam és kaptam gyógyszert IR-re 3. ciklusban megfogant a kisfiam.


Nem tudom, hogy álltok vizsgálatokkal, esetleg még csak most kezdtétek a próbálkozást. Csak azért írtam, hogy hátha segít kicsit elindulni, ha szükséges :)


Kitartás és jó egészséget kívánok!


24hkm

2017. ápr. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj még és ha pozitív irány a doki! Ha negatív lenne akkor lehet, hogy álpozitív volt a teszt lehet egy korai vetélés is.

Ha negatív szerintem nem kell dokihoz menned, nem lesz gond hajrá a következő hónapban. Ha pozitív akkor futás!

2017. ápr. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!