Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél hét késés után megjött....

Másfél hét késés után megjött. Mennétek dokihoz?

Figyelt kérdés

Halvány pozit teszteltem, de nagyon későn, több mint egy hét késés után. A következő napokon sem erősödött, majd tegnap megjött. Szó szerint, mert amiként a mensit - ezt sem vettem észre. Mire hazaértem a munkából a látvánnyal szembesültem. Elkönyveltem kémiai terhességnek, amiről itt sokat olvasni, mert nem volt erősödő tesztem. Aztán olvasni kezdtem a méhen kívüli terhességről, meg hasonlókról és beparáztam.

Az ügyelet fogalma itt csak elméletben létezik, gyakorlatban mindenki magánorvost fogad, akihez tényleg járhat. Hívtam én is az én dokim, aki megnyugtatott, hogyha nem volt görcsölés, a mensi normál világos színű akkor nincs méhen kívüli terhesség, viszont valószínűleg egy nagyon korai és nem fejlődő terhesség volt, ami elment. Azt mondta vizsgalatra akkor menjek, ha sötét esetleg fekete a vér színe, vagy bármiben más mint a mensi szokott.


Kicsit megnyugodtam, de még mindig félek a méhen kívülitől, nem tudom miért. Szükségesnek látjátok ebben az esetben orvoshoz menni, vagy ez tipikusan az az eset amiről sokat olvasni itt: kémiai terhesség?


2017. ápr. 13. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Ha méhen kívüli lenne, és már ott tartana a terhesség, hogy vérzel, akkor olyan fájdalmaid lennének, hogy rég a kórházban lennél.
2017. ápr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így már értem. Mindenhol azt olvastam, hogy gyenge pozi tesztek későn és mensi szerű vérzés jellemzi, ezért ijedtem meg. De így már értem. Szóval nem sima vérzés lenne, hanem onnan eredő?
2017. ápr. 13. 07:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, tulajdonképpen belső vérzésed lenne, ami nem kis fájdalommal jár. Én legalábbis így tudom.
2017. ápr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!