Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő késés után mentetek...

Mennyi idő késés után mentetek/mennétek/ dokihoz, ha a terhességi teszt negatív? Hallottatok olyan esetről, ahol mégis terhesség lett belőle?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!
2010. szept. 26. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,saját tapasztalato van róla...2-3 héttel azután,hogy illő lett volna megjönnie.Ha túl pici lenne,visszahív másik ultrahangra!
2010. szept. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 2 hét késéssel mennék, egyébként nyugi, attól hogy van egy negatív teszted még bőven lehet később pozitív is :)
2010. szept. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, remélem jön még több is:)


Az utolsó mensim augusztus 6, tehát pár napon belül kéne megjönnie 2x.

Sosem maradt még ki (illetve de, de akkor terhes voltam:) ), és bár régebben nagyon rendszertelen volt (24-41 napos ciklusok), de 1 éve már teljesen beállt +-2 napra.


A tesztet másfél hét késés után csináltam, de negatív lett. Pár napon belül csinálok még egyet, hátha:)

2010. szept. 27. 00:02
 4/7 anonim ***** válasza:

A terhességi teszteknek különböző az érzékenységük. Van amelyik már 2 hetesen is kimutatja, sőt!

Ha nem jön meg a várt időben, akkor én 3-4 nap után csinálnék tesztet. Ha negatív és további 3-4 napon belül se jön meg vennék még egyet és megcsinálnám azzal is. Ha negatív, elmennék nőgyógyászhoz, hiszen a menzesz kimaradásának több oka is lehet!

Ha pozitív, akkor megbeszélném a partnerrel, ha kell a szülőkkel és utána mennék szülészorvoshoz.

2010. szept. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is negatív volt a teszt , és 2 héttel később mentem dokihoz.Annyi, hogy én anemvárt után 10 nappal csináltam egy tesztet és az időn túl lett nagyon halvány pozi.Sok sikert!
2010. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újság van veled?Csináltál újabb tesztet?

2010. szept. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést. Csináltam, negatív lett, de azóta meg is jött, amikor kellett, így csak egy maradt ki..
2010. okt. 12. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!