Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az E-Vitamin segíti magában...

Az E-Vitamin segíti magában is a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 13. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En nem tudom sajnos, de alattad par kerdessel feltettek ugyanezt, olvasd el a valaszokat itt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2017. ápr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én le merném fogadni, hogy ennek köszönhetem, hogy a tavaly mért 3-4 mm-es méhnyálkahártyám ( ciklus 21. napján) helyett mostanában 10mm-t mérnek a ciklus 14. napján.


Javasolták, hogy szedje férjem is, ezt endodoki, nőgyógyász is mondta, szóval érdemes szedni szerintem.

2017. ápr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a teherbe esést segíti, csupán a méh nyálkahártyát vastagítja. Az más kérdés, hogy annak akinek mindig vékony, tehát nem tud megtapadni a "babóca" azoknak szokott segíteni. De ha valakinek alapból vastag szokott lenni akkor szintén nem tud megtapadni, mert akkor meg túl vastag lesz.


De minden esetre érdemes kirpróbálni. Nekem nem segített, csak az, hogy kiderült mi a gondom, IR és kaptam rá gyógyszert. Egyből jött is a baba :)


Ha régóta próbálkoztok akkor ne a házi trükköket próbálgassátok, hanem irány a doki. Ha okosabb lettem volna én is hamarabb járok utána a dolgoknak és akkor most a második picit várhatnánk nem az elsőt.


A folsav amúgy sokkal fontosabb, ha babát terveztek :)


Sok sikert!

2017. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Önmagában is segíthet, de érdemes még vasat cvitamint folsavat is szedni, ja és a d vitamin elengedhetetlen teherbeeséshez
2017. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!