Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

18 eves vagyok gimnazista..a baratommal 3honapja szeretkezunk. Mindig vedekeztunk, sosem szakadt ki a gumi, sosem rakta be gumi nelkul, es most negis kesik a menzeszem. 2napot..tudom ez nem nagy dolog de valamiert megis aggodok.

Neha szur az alhasam olyan erzes mintha meg akarna jonni de aztan megsincs semmi, ezt 1napja erzem. Kicsit feszulnek a melleim is.

Keshet azert mert dolgoztam a tavaszi szunetben es 8 oraba csak mentem allandoan? A koran keles miatt?(4ora) 6kor szoktam suli idoben kelni.

Szerintetek mikor lenne erdemes egy tesztet vennem? Kicsit tobbet is sportoltam mostanaban mint szoktam

De most kezdek ideges lenni.. amiert nem jon meg.

Imadom a gyerekeket, van is egy masfel eves keresztlanyom,de egy jo darabig meg csak vele szeretnem jatszani.

A szuleimnek nem mondhatom el hogy ilyen problemam van.

Koszonom elore is a gyors valaszokat.

Megprobalok nem idegeskedni nehogy azert is kessen meg par napot mert ragorcsolok.



2017. ápr. 15. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A teszteléssel semmit sem fogsz veszíteni.
2017. ápr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ne sporóld rá a pénzt és vegyél pár tesztet, több fajtából. Legalább biztossat fogsz tudni.
2017. ápr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A szex is megzavarhatja a ciklusod, meg ennyi eltérés egyébként is lehet.

Ha megnyugszol tőle nyugodtan tesztelj, kb 500 ft kettő teszt akár a tescoban vagy drogériában.

Nem hinném, ha védekeztetek terhes lennél.

2017. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj, de nem hiszem, hogy terhes vagy. De ha rástresszelsz, akkor késleltetheted is, lehet azért nem jön meg.
2017. ápr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
megválaszoltad a saját kérdésed..
2017. ápr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Sajnos még mindig nem jött meg.

Lehet tényleg azért mert izgulok hogy mi van már 😕

2017. ápr. 16. 07:39
 7/10 A kérdező kommentje:

Viszont legkorabban csak kedden tudnek tesztet venni

Az mar kimutatna ha terhes lennek?

2017. ápr. 16. 07:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Aktus után két héttel már a legtöbb teszt kimutatja. De kizárt, hogy terhes vagy...
2017. ápr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A feleségemnek is el szokott csúszni a ciklusa, emiatt ne aggódj. Egy hét késés simán belefér. A melled feszülhet a sport és a munka miatt is, lehet izomláz.

Szerintem húsvét után is ráér a teszt, addigra nagyobb biztonsággal kimutatható a terhességi hormon, ha mégis ez lenne az oka.

Addig ajánlom az alábbi cikk elolvasását:


[link]

2017. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, ma megjött a menstruációm. Minden rendben van. :)
2017. ápr. 17. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!